Oynatma Listesi
HABERLER

Çöp kutularını devirdi, şişeleri araçlara attı

Antalya'nın Manavgat ilçesinde bir anda ortaya çıkıp caddelerde çöp kutularını devirip, şişeleri araçların üzerine fırlatan, üzerindeki kıyafetleri çıkarıp ilginç hareketler yapan kadın polisi alarma geçirdi.

Bir işyerine girip orada da hareketlerine devam eden ve Alman uyruklu olduğu belirlenen 50 yaşlarındaki kadın, Alanya'nın Avsallar beldesinde oturduğunu, bazı kişilerin kendisini darp ederek bilgisayar ve telefonunu aldığını, şikayette bulunduğu mercilerin kendisiyle ilgilenmediğini iddia etti. Alman uyruklu kadın çağrılan polisin yardım talebini de kabul etmeyip işyerinde tek başına ayrılıp yoluna devam etti.
Öğle saatlerinde Hasan Fehmi Boztepe Caddesi Sorgun kavşağında bir kadının, çöp kutularını devirdiği, üzerini çıkardığı, ilginç hareketler yaptığı, çöp kutularından aldığı şişe ve diğer çöpleri araçların üzerine attığı ihbarı polisi harekete geçirdi. Olay yerine gelen polis ekipleri, kadının ara sokaklara girdiğini ve gözden kaybolduğunu belirledi.
Akşam saatlerinde Örnek Mahallesi Fevzipaşa Caddesi üzerinde bulunan bir işyerinden gelen ihbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, öğle saatlerinde Hasan Fehmi Boztepe Caddesinde olay çıkaran kadının işyerinde oturduğunu gördü. Alman vatandaşı olduğu belirlenen ve ismi belirlenemeyen kadın işyeri sahibi ve polislerin tüm çabalarına rağmen işyerinden dışarı çıkarılamadı. İşyerine gelen ve Almanca bilen bir vatandaş, kadınla yaptığı görüşmede, kadının Avsallarda ikamet ittiğini, burada kendisinin darp edildiğini, bilgisayar ve telefonunun alındığını, Avsallara gitmek istediğini söylediğini dile getirdi. Polislerin Avsallara götürme tekliğini önce kabul eden kadın, ani karar değişikliğiyle polislerle gitmeyeceğini söyledi. İlginç hareketlerini işyerinde de sürdüren, oturduğu koltuktan kalkıp patron koltuğuna oturan, elindeki gazeteden bulmaca çözmeye çalışan, işyerindeki malzemeleri eline aldığı bezle silen Alman kadın, uzun süren çabaların ardından işyerinden dışarıya çıkmaya ikna edildi. Alman kadın bir sürede dışarıda bekledikten sonra polislerin teklifini kabul etmeyerek caddede yürüyüp gözden kayboldu.

GÜNCELLENME
DETAYLARI GÖSTER