Oynatma Listesi
HABERLER

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Boğaziçi protestolarına sert tepki: Öğrenci misiniz, terörist misiniz!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti'nin Artvin-Bilecik-Çankırı-Gaziantep-Iğdır 7. olağan il kongrelerine canlı bağlantıyla katıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları şöyle;

 

CHP, 7/24 açık bir yalan partisine, başındaki zat da 7/24 yalan söyleyen bir adamcağıza dönüşmüştür. Boğaziçi Üniversitesi ile ilgili yaptıkları açıklamalarına bakınca terör örgütlerinin üyesi olan gençleri ülkemizin milli ve manevi değerlerine sahip gençleri olarak kabul etmiyoruz. Siz talebe misiniz, yoksa siz rektörün odasını işgale kalkışan terörist misiniz! Buna fırsat vermeyeceğiz, gereği neyse yapmaya devam edeceğiz. Artık bu ülke Taksim'deki bir Gezi olayını yaşamayacak, yaşatmayacaktır. Bay Kemal sen terörist arkadaşlarınla devam edeceksen buyur o yola devam et. LGBT yok böyle bir şey. Bu ülke millidir, manevidir.

Yine söylüyorum kendi partilerinde taciz, tecavüz ayyuka çıkmışken önce kendilerini temizleseler yeter. Yalanı gür sesle söyleyince herkesi inandırabileceklerini sanan bu zihniyeti milletimize havale ediyoruz.

Dün CHP'nin başındaki zat çıktı. Yine tamamı yalan bu hakikatleri saptırmaya çalıştı. Ocak ayı ihracatımızın 15 milyar doları aşarak tüm zamanların rekoru kırdığı müjdesi paylaşıldı. 22 milyar destek ödemelerini yok saydı. Kulağı var duymuyor, gözü var görmüyor. Bu zatın kalbi mühürlenmiş.

Ateşi suyla yalanı da hakikatle söndürebiliriz.

GÜNCELLENME
DETAYLARI GÖSTER