Oynatma Listesi
HABERLER

Erdoğan müjdeleri sıraladı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kabine toplantısı sonrası flaş açıklamalarda bulundu.

BEDELLİ ASKERLİK

Bugün sayıları 550 bini bulan yoklanma kaçağı gençlerimize bir müjde vermek istiyorum. Yoklama kaçağı gençlerimize bedelli askerlikten faydalanabilme yolunu açıyoruz. Askerliğini bedelli yapmak isteyen gençlerimiz askerlik şubelerine başvurabilirler.

AÇIK CEZAEVİ İZNİ UZATILDI

Diğer yandan Kabine toplantımızda açık cezaevlerindeki hükümlüler için uygulanan Kovid-19 izinleriyle ilgili de yeni değerlendirme yaptık. 31 Mayıs'ta sona eren açık cezaevlerindeki hükümlülerin Kovid-19 izinlerini, 31 Temmuz 2023'e kadar uzatıyoruz.

Bizim ülkemizde gerçekleştirdiğimiz büyük demokrasi ve kalkınma devrimlerinin eksiklikleri hatta hataları da olabilir. Eksiklikleri tamamlayacak bir muhalefetle her şeyi konuşmaya hazırız. Yapılan her yatırıma kulp takan fakat ortaya kayda değer bir program ortaya koyamayan sığ bir muhalefetle karşı karşıyayız. Muhalefete bu cesareti dünyada ve bölgede yaşanan krizlerin ülkemize olan yansımaları verdiği anlaşılıyor. Hayat pahalılığı başta olmak üzere çeşitli sıkıntılara maruz kaldığımız bir gerçek. Türkiye'nin küresel ekonomik çalkantılardan en az hasarla çıkması için her türlü çabayı gösteriyoruz. Dünya yeni bir dönüşümün eşiğindedir. Pek çok ülke yaşanan belirsizlikler yalpalarken biz hedeflerimize doğru daha hızlı yol almayı tercih ediyoruz.

GÜNCELLENME
DETAYLARI GÖSTER