Oynatma Listesi
HABERLER

Kafesteki aslan ziyaretçilerin önünde bakıcısına saldırdı!

Aslanın kafesinin önüne geçip hayvanı sinirlendirmeye çalışan hayvanat bahçesi çalışanı, dehşete düşmüş ziyaretçilerin gözleri önünde saldırıya uğradı. Şoke edici görüntüler sosyal medyada infial yarattı.

Bir hayvanat bahçesi çalışanı, çalıştığı yerdeki aslanı kızdırmak ve çevrede bakan meraklı gözler karşısında "şov" yapmak istediğinde başına geleceklerden habersizdi.

Akıllara durgunluk veren olay, Jamaika Hayvanat Bahçesi'nde gerçekleşti. Adam, 15 şaşkın ziyaretçinin önünde aslanın kafesine doğru eline uzattı. Bununla da kalmayı elini kafesten içeri soktu. Twitter'da yayınlanan görüntülerde, kapısı zincirle bağlanmış kafesin önündeki adam görülüyor. Aslanın hırlamalarını görmezden gelen adam, vahşi hayvanın önünde el çırpıyor. Çevik aslan, elini kafesten içeri sokan adamın parmağını bir anda sıkı sıkıya kavrıyor.

ÇARESİZCE İZLEDİLER

Hayvan bakıcısı, aslanın çenesi kenetlendiğinde küfürler savurup bağırarak parmaklarını kurtarmaya çalışıyor. Dehşete düşmüş kalabalık ise çaresizce adamı izliyor.

Gördüğü manzara karşısında dehşete düşen bir tanık, Jamaica Observer gazetesine yaptığı açıklamada, ilk önce gördüklerinin şaka olduğunu sandığını anlattı. "Şaka sandım! Hayvanat bahçesi çalışanların bir işi de gösteri yapmak olduğu için durumun ciddiyetini anlamadım. Ancak adam yere düştüğünde herkes durumun ciddi olduğunu anladı ve bir anda herkes paniklemeye başladı" diyen görgü tanığı, hayvanat bahçesi tutuna çıktıktan dakikalar sonra korkunç olayın meydana geldiğini ve parkın hemen boşaltıldığını ifade etti.

"TÜM DERİSİ GİTMİŞTİ"

Saldırıdan sonra görevlinin hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındığı aktarıldı ancak durumu hakkında bilgi verilmedi.

Gördükleri karşısında afallayan bir kadın, "Tüm derisi ve parmağının ilk eklemi gitmişti. Kan görmeye dayanamadığım için hemen kaçtım" diye konuştu.

 

GÜNCELLENME
DETAYLARI GÖSTER