Oynatma Listesi
MAGAZİN

Metin Akpınar'ın kızı Duygu Nebioğlu, öz annesini hedef aldı! 'Zorla çıkacak ortaya'

Usta oyuncu Metin Akpınar'ın 36 yıl önce yaşadığı ilişkiden ikiz kızları olduğu ortaya çıkmıştı. Duygu Nebioğlu, DNA testi ve mahkeme kararı ile 82 yaşındaki sanatçının öz kızı olduğunu resmiyete kavuşturmuştu. Nebioğlu, son olarak sosyal medya hesabından yaptığı, öz annesine yönelik bir paylaşımla dikkat çekti.

Göksel Özdoğdu ile 63 yıl önce hayatını birleştiren Metin Akpınar'ın, 36 yıl önce yaşadığı evlilik dışı ilişkiden ikiz kızları olduğu ortaya çıkmıştı. Duygu Nebioğlu, DNA testi ve mahkeme kararıyla 82 yaşındaki sanatçının öz kızı olduğunu resmiyete kavuşturmuştu.

Tek yumurta ikizleri, anneleri tarafından henüz iki aylıkken Antalya’daki bir köyde bakıcı kadına bırakılmış, Çocuk Esirgeme Kurumu'nda devlet korumasına alındıktan sonra Nebioğlu Ailesi tarafından evlatlık alınmıştı.

"HAYAT GERİYE DOĞRU YAŞANMIYOR"

Türkiye'nin gündemine oturan olay sonrası Metin Akpınar, çocuklarından haberdar olmadığını vurgulamış, ikiz kızlarını tanıdığı ilk andan itibaren kabul ettiğini belirtmişti.

Hem Nebioğlu kardeşlerden hem de eşi Göksel Hanım'dan özür dileyen oyuncu, "Ne yazık ki hayat geriye doğru yaşanmıyor" açıklamasını yapmıştı.

FAKİRLİK BELGESİ İSYANI!

Açıklamaları ve sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık babasını hedef alan Duygu Nebioğlu, son olarak Instagram hesabından yayınladığı mesajla gündeme geldi.

Metin Akpınar'ın kızı, "Siz önce zenginliğin ne olduğunu öğrenin. Sonra fakirlik belgemin iptalini isteyin Akpınarlar" ifadellerini kullandı.

ÖZ ANNESİNİ HEDEF ALDI

Bu açıklaması henüz gündemden düşmemiş olan Nebioğlu'ndan, bir paylaşım daha geldi. Sosyal medya sayfasından bir video yayınlayan genç kadın, şöyle konuştu:

Mücadeleme tam gaz devam edeceğim. Bu davanın kazananı zaten benim. Öz annem, kendi ortada olmasa da hiç problem değil; mahkeme onu da çıkartacak ortaya. Severek çıkmak istemedi, o zaman zorla çıkacak ortaya. Kadını da bir rahat bırakın ya. Var demek ki bir şeyler...

GÜNCELLENME
DETAYLARI GÖSTER