Oynatma Listesi
TELEVİZYON

Survivor 95. Bölüm Fragmanı

Survivor 2020 bu akşam 94. yeni bölümüyle izleyicisinin karşısına çıktı. Ödül oyununun oynandığı Survivor'da bu akşam oldukça zorlu anlar yaşandı. Peki merakla araştırılan 1 Haziran Survivor'da ödül oyununu hangi takım kazandı? İşte hem bu sorunun yanıtı hem de Survivor 95. yeni bölüm fragmanı...

TV8'in fenomen yarışma programı Survivor 2020, bu akşam oldukça heyecanlı bir bölümü daha geride bıraktı. Bu yıl Ünlüler-Gönüllüler formatıyla izleyicisinin karşısına çıkan Survivor'da bu akşam ödül oyununda oldukça heyecanlı anlar yaşattı. Peki bu akşam oyunu hangi takım kazandı?

Survivor'da bu akşam ödül oyununda Ünlüler ve Gönüllüler oldukça zorlu anlar yaşadı. Ödülün iskender ve safari olduğu zorlu oyunda yarışmacılar büyük bir mücadele verdi ve kazanan takım; bu hafta dört dokunulmazlık oyununu da kazanan Gönüllüler takımı oldu...

Acun Ilıcalı, "Yunus Emre dikkatlice beni dinle. Sen kötü kelimeler kullanıyorsun. Kötü kelime kullanamazsın. Bunu anlamıyor musun sen?" sözleri üzerine Yunus Emre gülerek "Anlıyorum abi" diyor. Ancak Yunus Emre'nin bu uyarı karşısında gülmesi Acun Ilıcalı'yı kızdırıyor. Ilıcalı, "Hiç anlamış gibi değilsin. Anlattığımızdan da bir şey anlamıyorsun" diyerek Yunus Emre'yi oyundan ihraç ediyor.

Survivor'da bu akşamki ödül oyunu sonrası gözler yeni bölüme çevrildi. Yarın 95. yeni bölüm fragmanında Barış ile Evrim arasındaki oyun tartışması büyük yankı uyandırdı!

GÜNCELLENME
DETAYLARI GÖSTER