Geri Dön
SiyasetBüyükşehire bırakamayız

Büyükşehire bırakamayız

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Marmara Denizi’ndeki “müsilaj” sorununun süratle çözülmesi gerektiğine işaret ederken, “Bu sorunu büyükşehir belediyeye bırakamayız. Bizim de üzerinde durmamız lazım. Zaten arkadaşlarımız çalışıyor. Bu sorunun hızlıca çözülmesi gerekiyor” dedi.

Büyükşehire bırakamayız

AYŞEGÜL KAHVECİOĞLU Ankara - Önceki gün dört saat süren AK Parti MKYK toplantısından edinilen bilgiye göre Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı’nda tamamlanan, “yeni anayasa” çalışmasındaki son duruma ilişkin bilgi verirken, “Önümüzdeki günlerde kendi taslağımızı ittifak ortağımız MHP ile paylaşacağız. Ortak çalışma tamamlanınca da muhalefetle paylaşacağız. Yeni anayasayı inşallah 2023’te halkımızla buluşturacağız” diye konuştu. Erdoğan, Marmara Denizi kıyılarını kaplayan, halk arasında “deniz salyası” olarak da bilinen ve Anadolu Yakası’nda bazı bölgelerde de görülmeye başlanan “müsilaj” ile ilgili olarak da “Bu sorunu büyükşehir belediyeye bırakamayız. Bizim de üzerinde durmamız lazım. Zaten arkadaşlarımız çalışıyor. Bu sorunun hızlıca çözülmesi gerekiyor” ifadelerini kullandı. Pandemi tedbirlerinin de gündeme geldiği toplantıda, Erdoğan’ın aşıda hedefin 300 milyon olduğunu söylediği belirtildi. Ayrıca Erdoğan’ın temmuz ayında normalleşme tedbirlerinin yeniden ele alınacağı ifade ettiği kaydedildi.                     

 

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Evin içinde yanmaktan mahalle bekçileri son anda kurtardıAdana'da bir apartmanın en üst katındaki dairede çıkan yangında evde bulunan Muhammet Mustafa K.'yı, yanmaktan mahalle bekçileri kurtardı. Muhammet Mustafa K.'nın, yüzü ve kollarının yangının isinden dolayı kapkara olduğu görüldü.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler