Geri Dön

Cumhurbaşkanı Erdoğan Azerbaycan'da

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye-Azerbaycan Yüksek Düzeyli Stratejik İşbirliği Konseyi 8. Toplantısı'nda konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Azerbaycan'da

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasından satır başları:

Dün şehit olan Azerbaycanlı İbrahim kardeşimize Allah'tan rahmet diliyorum. Tüm Azerbaycan halkına başsağlığı dileklerimi ifade etmek istiyorum. Geçtiğimiz yıl kardeşim Aliyev, "Yukarı Karabağ Azerbaycan'dır, ünlem" diyerek görüşünü açıkça ifade etmişti. Aynı hususa Türkiye olarak imzamızı attığımızı bildirmek istiyorum.

Seçimlerde aldığınız sonucun Azerbaycan için hayırlı olmasını diliyorum. Değerli kardeşim Aliyev liderliğindeki reform sürecini de takdirle takip ediyoruz. Tabii özellikle devasa ortak projelere birlikte imza attık.

Şimdi bütün hedef 4.5 milyar dolar olan ticaret hacmimizi 15 milyar dolara çıkarmak. Aliyev kardeşimle bu konuda mütabık kaldık. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan Azerbaycanda

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, İLHAM ALİYEV’E TESPİH HEDİYE ETTİ

Türkiye-Azerbaycan Yüksek Düzeyli Stratejik İşbirliği Konseyi’nin Sekizinci Toplantısı’na katılmak üzere Azerbaycan’ın başkenti Bakü’ye gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev’e tespih hediye etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Azerbaycanda

 

 

 

Önce beyin tümörünü ardından coronayı yendi!Samsun’da, eşinin beyin tümörü ameliyatı için gittikleri hastanede yapılan tetkiklerde corona virüs testi pozitif çıkan Ahmet Turan (45) ve eşi Nuray Gökçe (46) hastalığı birlikte yenerek taburcu oldu. Önce beyin tümörü ile ardından da corona virüse karşı verdiği savaşı kazanan Nuray Gökçe ile eşi alkışlarla uğurlandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber