Geri Dön

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a kayısı ikramlı teşekkür

AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a kayısı ikram etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a kayısı ikramlı teşekkür

AK Parti'den yapılan yazılı açıklamala göre, AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu toplantısında Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'a milletvekili Öznur Çalık tarafından Malatya kayısısının ikram edildiği fotoğrafların da yer aldığı paylaşım sosyal medyada Malatyalılardan büyük beğeni aldı.

Milletvekili Çalık, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "22 Eylül Salı günü AK Parti MKYK toplantımızda Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a Toprak Mahsulleri Ofisinin kayısı alımı ve kayısı fiyatları, 24 Ocak depreminin ardından deprem konutlarının hızla inşa edilmesi ve 6. teşvik bölge hususundan dolayı teşekkürlerimizi kayısı ikramımız ile yaptık." ifadesini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğana kayısı ikramlı teşekkür

 

Sürücülerin dikkatsizliği kazaya neden olduEylül ayında meydana gelen trafik kazalarından bazıları Kent Güvenlik Yönetimi Sistemi kameralarına yansıdı. Ülke genelinde meydana gelen trafik kazalarının sürücülerin dikkatsizliği ve kuralların ihlali sonucunda meydana geldiği görüldü.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber