Geri Dön

Siyasilerden Mesut Yılmaz için başsağlığı mesajı!

Eski başbakanlardan ve Anavatan Partisi eski Genel Başkanı Mesut Yılmaz vefat etti. 73 yaşındaki eski başbakan Yılmaz için siyasiler başsağlığı mesajı yayınladı.

Siyasilerden Mesut Yılmaz için başsağlığı mesajı!

HAZİNE VE MALİYE BAKANI BERAT ALBAYRAK

Eski Başbakan ve Anavatan Partisi eski Genel Başkanı Mesut Yılmaz’ın vefat haberini teessürle öğrendim. Merhuma Allah'tan rahmet, ailesine ve yakınlarına sabır temenni ediyorum.

İLETİŞİM BAŞKANI FAHRETTİN ALTUN

Türkiye siyaset hayatının mümtaz simalarından, eski başbakanımız Mesut Yılmaz’ın vefatını büyük bir teessürle öğrendim.

Mesut Yılmaz’a Allah’tan rahmet, eşi Berna Hanım’a, ailesine, yakınlarına ve tüm sevenlerine başsağlığı diliyorum. Mekanı cennet olsun.

CUMHURBAŞKANI YARDIMCISI FUAT OKTAY

Eski Başbakanlarımızdan Sayın Mesut Yılmaz’ın vefat ettiği haberini derin üzüntü ile öğrenmiş bulunuyorum.

Merhum Mesut Yılmaz’a Allah’tan rahmet, ailesi ve tüm sevenlerine baş sağlığı diliyorum.

CUMHURBAŞKANLIĞI SÖZCÜSÜ KALIN

Twitter hesabından paylaşımda bulunan Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, "Eski Başbakan ve Anavatan Partisi eski Genel Başkanı Mesut Yılmaz'ın vefatını büyük bir üzüntü ile  öğrenmiş bulunmaktayım. Merhuma Allah'tan rahmet, değerli ailesine ve Türk milletine baş sağlığı diliyorum." ifadelerini kullandı.

TBMM BAŞKANI ŞENTOP

Şentop, Twitter'daki hesabından, "Sağlık sorunları nedeniyle bir  süredir hastanede tedavi gören eski başbakanlardan Mesut Yılmaz'ın vefatını  üzüntüyle öğrendim. Kendisine rahmet, başta eşi Berna Yılmaz hanımefendi olmak  üzere tüm kederli ailesine başsağlığı ve sabır dilerim." mesajını paylaştı.

İÇİŞLERİ BAKANI SÜLEYMAN SOYLU

Eski Başbakanımız Mesut Yılmaz'ın vefatını büyük üzüntüyle öğrendik. Kendisine Allah'tan rahmet, kederli ailesine ve Milletimize başsağlığı diliyorum.

SAĞLIK BAKANI FAHRETTİN KOCA

Sağlık Bakanı Koca: "Bir süredir tedavi gören ve durumunu yakından takip ettiğimiz Eski Başbakanlarımızdan Sayın Mesut Yılmaz’ı kaybettik. Kendisine Allah’tan rahmet, sevenlerine ve ailesine başsağlığı diliyorum."

DIŞİŞLERİ BAKANI MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU

Çavuşoğlu, Twitter'dan yaptığı paylaşımda, "Eski Dışişleri Bakanımız  ve Başbakanlarımızdan Mesut Yılmaz'ın vefatını büyük üzüntüyle öğrendim. Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun. Ailesine sabır ve başsağlığı diliyorum."  ifadesini kullandı.

KÜLTÜR VE TURİZM BAKANI MEHMET NURİ ERSOY

"Eski başbakanlarımızdan Mesut Yılmaz'ın vefat haberini üzülerek  öğrendim. Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesine ve sevenlerine başsağlığı  diliyorum."

ADALET BAKANI ABDULHAMİT GÜL

Eski Başbakanlarımızdan ve Anavatan Partisi Genel Başkanı Mesut Yılmaz'a Allah'tan rahmet diliyorum. Ailesinin ve yakınlarının başı sağolsun. Mekanı cennet olsun.

T.C. MİLLİ EĞİTİM BAKANI ZİYA SELÇUK

Hayatını kaybeden eski Başbakanlarımızdan Mesut Yılmaz’a Allah’tan rahmet; yakınlarına, sabır ve baş sağlığı dilerim. Mekânı cennet olsun.

AK PARTİ MKYK VE MYK ÜYESİ ÖMER ÇELİK

Eski Başbakanlarımızdan Mesut Yılmaz’ın vefatını büyük üzüntüyle öğrendik. Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun. Değerli ailesine sabır ve başsağlığı diliyoruz

TARIM VE ORMAN BAKANI PAKDEMİRLİ

"Türk siyasetinin değerli ismi eski Başbakanlarımızdan Sn. Mesut Yılmaz’ı kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyoruz. Kendisi ülkemize yaptığı önemli hizmetlerle hatırlanacak, anılacaktır. Allah rahmet eylesin, ülkemizin ve milletimizin başı sağ olsun."

AK PARTİ İSTANBUL İL BAŞKANI BAYRAM ŞENOCAK

Eski Başbakanlarımızdan Sayın Mesut Yılmaz'a Allah'tan rahmet, kederli ailesine ve tüm sevenlerine başsağlığı diliyorum.

VALİ YERLİKAYA'DAN MESUT YILMAZ İÇİN BAŞ SAĞLIĞI

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, eski Başbakanlardan Mesut Yılmaz'ın vefatı dolayısıyla baş sağlığı mesajı yayımladı. Yerlikaya'nın sosyal medya hesabından paylaştığı mesajda, "Eski Başbakanlarımızdan Sayın Mesut Yılmaz’a Allah'tan rahmet, ailesi ve yakınlarına başsağlığı diliyorum." ifadeleri yer aldı.

GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI FATMA ŞAHİN

Eski Başbakanlarımızdan Mesut Yılmaz'ın tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybettiğini öğrendim. Rahmetli bir süre önce de sevgili oğlunu yitirmişti.

Hem Sayın Yılmaz'a hem de bu vesileyle oğluna tekrar Allah'tan rahmet, ailesi ve yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyorum.

CHP GENEL BAŞKANI KILIÇDAROĞLU

Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Eski başbakanlarımızdan, değerli siyaset ve devlet adamı Mesut Yılmaz'ın vefatından dolayı derin üzüntü duydum. Kendisine Allah'tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun." ifadelerini kullandı.

MUHARREM İNCE

Önceki Başbakanlarımızdan Mesut Yılmaz'ın vefat haberini üzüntüyle öğrendim. Kendisine Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyorum.

 

 

 

 

Meğer ekmek yüksek fiyattan satılıyormuş! Fırınlardaki denetim ortaya çıkardıİstanbul'da denetlenen 2 bin 892 fırından, bin 571'inin ekmeği yüksek fiyata sattığı tespit edildi.  Denetlemelerde bin 571 fırının tarifeye uymadığı belirlendi. 1,5 lira olması gereken 200 gram ekmeğin daha yüksek fiyatla satıldığı tespit edildi" denildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber