Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın

Son dakika Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın haber sayfamızda...

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.735 cumhurbaşkanlığı sözcüsü ibrahim kalın haberi bulunmuştur.
Mustafa Karahasanoğlu hayatını kaybetti! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan taziye
Mustafa Karahasanoğlu hayatını kaybetti! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan taziyeAkit Medya Grubu İcra Kurulu Başkanı Mustafa Karahasanoğlu hayatını kaybetti. Bir süredir hastanede tedavi gören Karahasanoğlu, 74 yaşındaydı. Mustafa Karahasanoğlu'nun bugün İstanbul'da toprağa verileceği öğrenildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Karahasanoğlu için taziye mesajı paylaştı.
13.08.2022Gündem
Slovenya ile önemli anlaşmalar imzalandı! Erdoğan: Dayanışmamız daha da güçlenecek
Slovenya ile önemli anlaşmalar imzalandı! Erdoğan: Dayanışmamız daha da güçlenecekCumhurbaşkanı Erdoğan ve Pahor huzurunda Türkiye ve Slovenya arasında Bilim ve Teknoloji İşbirliği Anlaşmasını tadil eden protokol imzalandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan ortak basın toplantısında iki ülke arasında savunma sanayi alanında ortak adımlar atılacağına vurgu yaptı. Erdoğan "Dostluk ve stratejik ortaklık temelindeki dayanışmamızın, Türkiye'nin AB'ye katılım süreci dahil her alanda daha da güçleneceğine inanıyorum" ifadelerini kullandı. Slovenya Cumhurbaşkanı Pahor ise "Görüştüğümüz konularda hem fikir olduk. Türkiye önemli dostlarımızdan bir tanesi ve ikili ilişkilerimiz mükemmel" sözlerine yer verdi.
10.08.2022Siyaset
Erdoğan, Pahor’u resmi törenle karşıladı
Erdoğan, Pahor’u resmi törenle karşıladıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, resmi ziyaretlerde bulunmak üzere Türkiye'ye gelen Slovenya Cumhurbaşkanı Borut Pahor'u Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde resmi törenle karşıladı.
10.08.2022Siyaset
'Abdülhamid Han' Mavi Vatan yolcusu! İşte ilk görev yeri
'Abdülhamid Han' Mavi Vatan yolcusu! İşte ilk görev yeriTürkiye'nin 4'üncü sondaj gemisi Abdülhamid Han göreve başladı. Geminin ilk görev yerini açıklayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, törende önemli mesajlar verdi.
9.08.2022Siyaset
Putin, Bayraktar TB2 istiyor: 'Moskova Türk SİHA'larının neler yapabildiğini gördü'
Putin, Bayraktar TB2 istiyor: 'Moskova Türk SİHA'larının neler yapabildiğini gördü'Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Şimdi herkes İHA istiyor, SİHA istiyor, Akıncı istiyor" diyerek süper güçlerin Türkiye'den satın almak için sıraya girdiklerini ifade ettiği Türk SİHA'ları, yine dünya manşetlerinde. İngiliz gazetesi, Bayraktar TB2'ye övgüler yağdırırken, Alman televizyonu Putin'in Türkiye'den SİHA almak istediğini ileri sürdü.
7.08.2022Dünya
Soçi zirvesine Akkuyu damgası
Soçi zirvesine Akkuyu damgasıErdoğan ve Putin’in Şoçi’deki buluşmasında terörle mücadele ve Akkuyu Santrali önemli yer tuttu. Tahıl anlaşmasında Türkiye’nin rolünü öven Putin, Rus gazının sevki konusunda “Avrupa, Türkiye’ye minnettar olmalıdır” ifadelerini kullandı.
6.08.2022Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Putin Soçi'de buluştu
Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Putin Soçi'de buluştuCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Soçi'ye yaptığı günübirlik çalışma ziyareti kapsamında Rusya Devlet Başkanı Putin ile bir araya geldi.
5.08.2022Haberler
Cumhurbaşkanı Erdoğan Rusya'da! İşte masadaki başlıklar
Cumhurbaşkanı Erdoğan Rusya'da! İşte masadaki başlıklarCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rusya Federasyonu Devlet Başkanı Vladimir Putin ile görüşmek üzere Rusya'nın Soçi şehrine geldi.
5.08.2022Siyaset
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın, YAŞ kararlarını açıkladı
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın, YAŞ kararlarını açıkladıCumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, YAŞ kararlarını açıkladı. Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler'in görev süresi bir sene uzatılırken, iki kuvvet komutanı da emekli edildi.
4.08.2022Haberler
YAŞ kararları açıklandı! İşte tam liste
YAŞ kararları açıklandı! İşte tam listeCumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, YAŞ kararlarını açıkladı. Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler'in görev süresi bir sene uzatılırken, iki kuvvet komutanı da emekli edildi. İşte YAŞ kararlarının tam listesi...
4.08.2022Gündem
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın, ABD Temsilciler Meclisi Üyesi Crow'u kabul etti
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın, ABD Temsilciler Meclisi Üyesi Crow'u kabul ettiCumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, ABD Temsilciler Meclisi Üyesi Jason Crow ve beraberindeki heyeti kabul etti.
2.08.2022Siyaset
İbrahim Kalın: Terörle mücadele samimi bir şekilde yapıldığı zaman başarılı olur
İbrahim Kalın: Terörle mücadele samimi bir şekilde yapıldığı zaman başarılı olurCumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, terörle mücadelenin küresel düzeyde, tutarlı, dürüst ve samimi bir şekilde yapıldığı zaman başarılı olacağını ifade etti.
2.08.2022Siyaset
Ekmek teknesi tam yol ileri! 'Türkiye'ye güven gurur verici'
Ekmek teknesi tam yol ileri! 'Türkiye'ye güven gurur verici'Türkiye’nin diplomasi zaferiyle sonuçlanan tahıl koridorunda ilk gemi İstanbul’a doğru yola çıktı. Lübnan’a gidecek olan gemi, bugün İstanbul’da olacak ve Müşterek Koordinasyon Merkezi tarafından yapılacak denetimin ardından yoluna devam edecek.
2.08.2022Gündem
Dünyanın gözü bu rotada! Türkiye devrede, ilk gemi yola çıktı
Dünyanın gözü bu rotada! Türkiye devrede, ilk gemi yola çıktıTahıl sevkiyatı anlaşması kapsamındaki mısır yüklü ilk geminin bugün Lübnan'a gitmek üzere Odessa Limanı'ndan hareket ettiği bildirildi. Geminin hareketiyle birlikte açıklamalar da peş peşe geliyor.
1.08.2022Gündem
İbrahim Kalın: Türk diplomasisinin çok önemli bir başarısı
İbrahim Kalın: Türk diplomasisinin çok önemli bir başarısıCumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, "Türk diplomasisinin çok önemli bir başarısı olan tahıl sevkiyatı başladı" dedi.
1.08.2022Siyaset
‘Barış müzakereleri imkânsız değildir’
‘Barış müzakereleri imkânsız değildir’Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Tahıl Koridoru Anlaşması’nın imzalanmasının ardından tahıl sevkiyatını başlatacak ilk geminin bugün yola çıkma ihtimalinin yüksek olduğunu söyledi.
1.08.2022Gündem
Kalın'dan 'tahıl sevkiyatı' açıklaması: İlk gemi yarın yola çıkabilir
Kalın'dan 'tahıl sevkiyatı' açıklaması: İlk gemi yarın yola çıkabilirCumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Ukrayna'dan tahıl sevk edecek ilk geminin yarın yola çıkabileceğini söyledi. Kalın, 'Rusya'nın Türkiye'ye ortak SİHA anlaşması teklifi oldu mu?' sorusuna da dikkat çeken bir yanıt verdi.
31.07.2022Gündem
Siyasilerden İlhan İrem için taziye mesajları peş peşe geldi
Siyasilerden İlhan İrem için taziye mesajları peş peşe geldiSanatçı İlhan İrem, böbrek yetmezliği teşhisiyle tedavi gördüğü hastanede 67 yaşında hayatını kaybetti. Siyasi isimlerden peş peşe mesajlar geldi.
28.07.2022Siyaset
‘Bu anlaşma ateşkes zeminini inşa edebilir’
‘Bu anlaşma ateşkes zeminini inşa edebilir’Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Türkiye, Rusya, Ukrayna ve BM denetiminde İstanbul Koordinasyon Merkezi’nin faaliyete geçtiğini, ilk gemilerin iki hafta içinde yola çıkabileceğini söyledi. Kalın, “Bu eğer sürdürülebilir, devam ederse, sadece Rusya ve Ukrayna değil, diğer ülkeler tarafından da desteklenirse, bundan sonra yeni ateşkes, esir mübadelesi ve barış anlaşmalarının zeminini hazırlayacak bir güven ortamı da inşa edebilir” ifadelerini kullandı.
28.07.2022Siyaset
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: Ukrayna’dan 20-25 milyon ton tahıl piyasalara ulaşabilir
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: Ukrayna’dan 20-25 milyon ton tahıl piyasalara ulaşabilirCumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Türkiye, Rusya, Ukrayna ve Birleşmiş Milletler denetiminde faaliyete geçecek İstanbul Koordinasyon Merkezi ile yıl sonuna kadar Rusya ve Ukrayna’dan 50 milyon tona kadar tahılın dünya piyasalarına sunulabileceğini söyledi.
27.07.2022Siyaset
Yazar Özdenören hayatını kaybetti
Yazar Özdenören hayatını kaybettiSağlık sorunları nedeniyle bir süredir Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde tedavi gören, Türk edebiyatının önemli isimlerinden yazar Rasim Özdenören (82) dün hayatını kaybetti. Özdenören, bugün İstanbul’daki Eyüp Sultan Camii’nde ikindi namazını müteakip kılınacak cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlanacak.
24.07.2022Siyaset
Türk edebiyatının acı kaybı! Usta yazar Rasim Özdenören vefat etti
Türk edebiyatının acı kaybı! Usta yazar Rasim Özdenören vefat ettiTürk edebiyatının usta yazarlarından Rasim Özdenören 82 yaşında hayatını kaybetti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, sosyal medya hesabından Özdenören için taziye mesajı paylaştı.
23.07.2022Haberler
Türk edebiyatının acı kaybı! Usta yazar Rasim Özdenören vefat etti
Türk edebiyatının acı kaybı! Usta yazar Rasim Özdenören vefat ettiTürk edebiyatının usta yazarlarından Rasim Özdenören 82 yaşında hayatını kaybetti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, sosyal medya hesabından Özdenören için taziye mesajı paylaştı.
23.07.2022Gündem
Sözcü Kalın'dan Tahıl Koridoru Anlaşması açıklaması: Türk diplomasisinin başarısı
Sözcü Kalın'dan Tahıl Koridoru Anlaşması açıklaması: Türk diplomasisinin başarısıCumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, İstanbul'daki "Tahıl Koridoru Anlaşması" hakkında açıklamalarda bulundu ve 'Türk diplomasisinin başarısı' yorumunda bulundu.
22.07.2022Siyaset
Yahudi Mezarlığı’nda vandalizm! Beş çocuk gözaltında
Yahudi Mezarlığı’nda vandalizm! Beş çocuk gözaltındaİstanbul Beyoğlu’ndaki Hasköy Yahudi Mezarlığı’nda 81 mezar taşı tahrip edildi.
16.07.2022Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.