Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın

Son dakika Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın haber sayfamızda...

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.273 cumhurbaskanligi sozcusu ibrahim kalin haberi bulunmuştur.
Son dakika: İsrail'in Mescid-i Aksa saldırısına sert tepkiler: Şiddetle telin ediyoruz
Son dakika: İsrail'in Mescid-i Aksa saldırısına sert tepkiler: Şiddetle telin ediyoruzGelen son dakika haberine göre; İsrail polisi, Mescid-i Aksa’ya girerek ses bombalarıyla cemaate saldırdı. Dışişleri Bakanlığı'ndan "İsrail güvenlik güçlerinin Mescid-i Aksa’da ibadet eden Filistinlilere yönelik gerçekleştirdiği saldırıları şiddetle kınıyoruz' açıklaması geldi. Saldırıya Türkiye'den tepkiler peş peşe geldi. İletişim Başkanı Altun, "İsrail'in kutsallarımıza saldırması asla kabul edilemez. İlk kıblemiz Mescid-i Aksa'ya ses bombalarıyla yapılan baskını şiddetle telin ediyoruz" açıklamasını yaptı.
8.05.2021Dünya
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın'dan İsrail'in Mescid-i Aksa baskınına tepki
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın'dan İsrail'in Mescid-i Aksa baskınına tepkiCumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, İsrail polisinin, işgal altındaki Doğu Kudüs'ün Eski Şehir bölgesindeki Mescid-i Aksa'da cemaate saldırmasına tepki gösterdi.
7.05.2021Gündem
‘1915’in ardındaki gerçekler gizlenemez’
‘1915’in ardındaki gerçekler gizlenemez’İletişim Başkanı Altun, Biden’ın soykırım ifadesi için “Hangi yabancı parlamentonun ne karar verdiği, hangi yabancı devlet başkanının ne cümle kurduğunun nazarımızda hiçbir itibarı  yoktur” ifadesini kullandı.
26.04.2021Siyaset
Son dakika... Türkiye'den çok sert 'soykırım' tepkisi! 'Farklı şekillerde karşılık vereceğiz'
Son dakika... Türkiye'den çok sert 'soykırım' tepkisi! 'Farklı şekillerde karşılık vereceğiz'Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Türkiye'nin önümüzdeki süreçte ABD Başkanı Joe Biden'ın 1915 olaylarını "soykırım" olarak tanımladığı açıklamasına farklı şekillerde yanıt vereceğini açıkladı.
26.04.2021Dünya
Son dakika haber: Dışişleri Bakanlığı’ndan ABD Başkanı Biden’a sert tepki
Son dakika haber: Dışişleri Bakanlığı’ndan ABD Başkanı Biden’a sert tepkiABD Başkanı Joe Biden’ın ‘soykırım’ ifadesinin karşılıklı güven ve dostluk konusunda ‘derin bir yaraya sebep olacağını’ vurgulayan Dışişleri Bakanlığı, “ABD Başkanı’nı bazı siyasi çevreleri tatmin etmek dışında başka hiçbir amaca hizmet etmeyen bu vahim hatasını düzeltmeye çağırıyoruz” açıklamasında bulundu. Karar sonrası ABD’nin Ankara Büyükelçisi David Satterfield Dışişleri’ne çağırıldı.
25.04.2021Siyaset
Sözcü Kalın: ABD Başkanı ilkesiz bir tutum sergilemiştir
Sözcü Kalın: ABD Başkanı ilkesiz bir tutum sergilemiştirCumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 1915 olaylarını araştırmak için ortak tarih komisyonu kurulması çağrısı yaptığını anımsatarak, "ABD Başkanı bu gerçekleri de görmezden gelerek ilkesiz bir tutum sergilemiştir" dedi.
25.04.2021Siyaset
Son dakika! Biden'ın skandal açıklamasına sert yanıt! "Sözcükler tarihi değiştiremez, yeniden yazamaz"
Son dakika! Biden'ın skandal açıklamasına sert yanıt! "Sözcükler tarihi değiştiremez, yeniden yazamaz"Son dakika haberine göre ABD Başkanı Joe Biden'ın 1915 olaylarına ilişkin 'soykırım' demesi üzerine Türkiye'den peş peşe tepkiler geldi. Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, ABD Başkanı Biden'ın 1915 olaylarını 'soykırım' olarak tanımlamasına tepki gösterdi. Çavuşoğlu, "Tarihimiz hakkında kimseden ders alacak değiliz. Siyasi fırsatçılık barış ve adalete karşı en büyük ihanettir" dedi.
25.04.2021Gündem
Sözcü Kalın: İşlemediğimiz bir suç için sorumlu tutulamayız
Sözcü Kalın: İşlemediğimiz bir suç için sorumlu tutulamayızCumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, ABD Başkanı Joe Biden'ın 1915 olaylarına ilişkin Ermeni iddiaları hakkındaki sözde soykırım nitelemesi üzerine "sunulan tezin tarihi ve hukuki temeli olmadığını" söyledi.
24.04.2021Siyaset
Biden'ın skandal açıklamasına Türkiye'den sert tepkiler
Biden'ın skandal açıklamasına Türkiye'den sert tepkilerABD Başkanı Joe Biden'ın 1915 olaylarına ilişkin 'soykırım' demesi üzerine Türkiye'den peş peşe tepkiler geldi. Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, ABD Başkanı Biden'ın 1915 olaylarını 'soykırım' olarak tanımlamasına tepki gösterdi. Çavuşoğlu, "Tarihimiz hakkında kimseden ders alacak değiliz. Siyasi fırsatçılık barış ve adalete karşı en büyük ihanettir" dedi.
24.04.2021Televizyon
İbrahim Kalın'dan HDP'nin 1915 olaylarına ilişkin açıklamasına tepki
İbrahim Kalın'dan HDP'nin 1915 olaylarına ilişkin açıklamasına tepkiCumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, HDP'nin 1915 olaylarına yönelik açıklamasına tepki gösterdi.
24.04.2021Siyaset
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: Soykırım yalanının arkasına sığınanları biliyoruz
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: Soykırım yalanının arkasına sığınanları biliyoruzCumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Ermeni terörünün şehit ettiği diplomatları unutmayacaklarını belirterek, "Soykırım yalanının arkasına sığınarak bu vahşete kimlerin arka çıktığını biliyoruz" dedi.
24.04.2021Siyaset
İş birliğinin genişletilmesi konusunda mutabakat
İş birliğinin genişletilmesi konusunda mutabakatCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD Başkanı Joe Biden ile dün akşam bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan görüşmede FETÖ’nün ABD’deki varlığı ve ABD’nin Suriye’de PKK-PYD terör örgütüne verdiği destek gibi konuların çözüme kavuşturulmasının ilişkilerin daha ileri seviyelere taşınması için önemli olduğunu söyledi. İki lider haziran ayında gerçekleştirilecek NATO Liderler Zirvesi’nde bir araya gelecek.
24.04.2021Siyaset
Kalın: Ortak acımızı manipüle ettirmeyiz
Kalın: Ortak acımızı manipüle ettirmeyizCumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, 1915 olaylarına ilişkin, “Kimsenin ortak acımızı ve tarihimizi manipüle etmesine izin vermeyeceğiz” dedi.
24.04.2021Siyaset
Son dakika: Sözcü Kalın, ABD Ulusal Güvenlik Danışmanı ile görüştü
Son dakika: Sözcü Kalın, ABD Ulusal Güvenlik Danışmanı ile görüştüGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, ABD Ulusal Güvenlik Danışmanı Jake Sullivan ile telefonda görüştü.
23.04.2021Siyaset
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın'dan 1915 olaylarına ilişkin paylaşım
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın'dan 1915 olaylarına ilişkin paylaşımCumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, 1915 olaylarına ilişkin, "Tarihi dar bir siyasi gündem için kötüye kullanmak ne geçmişe ne de bugüne yardımcı olur. Kimsenin ortak acımızı ve tarihimizi manipüle etmesine izin vermeyeceğiz." ifadelerini kullandı.
23.04.2021Gündem
Son dakika... Akdeniz'de tekne faciası! 100 can kaybı var
Son dakika... Akdeniz'de tekne faciası! 100 can kaybı varGelen son dakika haberine göre, Uluslararası Göç Örgütü, Akdeniz'deki tekne kazasında en az 100 düzensiz göçmenin yaşamını yitirdiğini bildirdi. STK'nin açıklamasında, 2021'in başından bu yana Akdeniz’in orta kesiminde 350'den fazla kişinin yaşamını yitirdiği açıklandı. Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın, "İnsanlığın uyanması için daha kaç masum can kaybedilmeli?" diyerek tepki gösterdi.
22.04.2021Dünya
Kalın’a Ukrayna’dan Devlet Nişanı
Kalın’a Ukrayna’dan Devlet NişanıCumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın’a Ukrayna Devlet Nişanı verildi.
21.04.2021Siyaset
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın'dan yeni bakanlara tebrik mesajı
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın'dan yeni bakanlara tebrik mesajıCumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, yeni atanan bakanlara tebrik mesajı yayımladı.
21.04.2021Gündem
Son dakika: Kabine değişikliği açıklandı! İşte atanan yeni isimler
Son dakika: Kabine değişikliği açıklandı! İşte atanan yeni isimlerSon dakika haberine göre, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı kurulmasına dair Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile bazı bakanlıklara yapılan atamalara ilişkin kararlar Resmi Gazete'de yayımlandı.
21.04.2021Siyaset
Son dakika... Türkiye ve Mısır arasında dostluk grubu oluşturulması teklifi TBMM'de
Son dakika... Türkiye ve Mısır arasında dostluk grubu oluşturulması teklifi TBMM'deAK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, AK Parti Grubu olarak, Türkiye Cumhuriyeti ile Mısır arasında dostluk grubu oluşturulmasına ilişkin teklifi, Meclis Başkanlığına vereceklerini bildirdi.
20.04.2021Siyaset
Son dakika: Canan Kaftancıoğlu'nun paylaşımına tepki yağdı!
Son dakika: Canan Kaftancıoğlu'nun paylaşımına tepki yağdı!Gelen bir son dakika haberine göre; Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu sosyal medya hesabından yaptığı Aylan Bebek paylaşımdan sonra tepkilerin odağında...
21.04.2021Siyaset
8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal anıldı
8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal anıldı8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katıldığı törenle kabri başında anıldı.
18.04.2021Siyaset
Sözcü Kalın'dan, 'Erkan Oğur' açıklaması: Canı sağ olsun
Sözcü Kalın'dan, 'Erkan Oğur' açıklaması: Canı sağ olsunCumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, 'Hiç Oldum' türküsüne eşlik ettiği için eleştirilen müzisyen Erkan Oğur'un açıklamasına ilişkin, "Keşke zorba saldırıların karanlık gölgesi, kendi irademizle ve muhabbetle paylaştığımız bu güzelliğin üzerine düşmeseydi. Canı sağ olsun" dedi.
17.04.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Turgut Özal'ı anma töreninde dua okudu
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Turgut Özal'ı anma töreninde dua okuduCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal'ın kabri başında dua okudu. Bir süre Turgut Özal'ı eşi Semra Özal'la sohbet eden Erdoğan, daha sonra tören alanından ayrıldı.
17.04.2021Haberler
Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan, Turgut Özal'ı anma töreninde Kur'an okudu
Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan, Turgut Özal'ı anma töreninde Kur'an okudu8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal, vefatının 28. yılında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da katıldığı törenle anıldı. Törende Erdoğan, Topkapı'daki Anıt Mezar'a Cumhurbaşkanlığı çelengini bıraktı. Kur'an-ı Kerim okunmasının ardından kürsüye gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan da merhum Cumhurbaşkanı Özal için İnfitar suresini okudu. Erdoğan, eski başbakanlardan Adnan Menderes'in kabrini de ziyaret etti.
17.04.2021Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

ibrahim kalınabdkalıntwitterbiden

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.