Geri Dön

Son dakika! AK Parti'den Oruç Reis açıklaması

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, sosyal medya hesabından Oruç Reis'le ilgili bir açıklamada bulundu. Çelik, "Yolun açık olsun Oruç Reis. Türkiye’ye karşı sözde tehditlerin hiçbir önemi yok. Türkiye hem masada hem sahada hak ve menfaatlerini korumaya kararlıdır." ifadelerini kullandı.

Son dakika! AK Parti'den Oruç Reis açıklaması

Ömer Çelik'in paylaşımları şöyle:

Yolun açık olsun #OruçReis. Akdeniz’den güzel haberler bekliyoruz.

Milletimizin hak ve menfaatlerini tavizsiz savunacağız.

Türkiye’ye karşı sözde tehditlerin hiçbir önemi yok. Türkiye hem masada hem sahada hak ve menfaatlerini korumaya kararlıdır. Cumhurbaşkanımızın duruşu nettir. Türkiye’nin dostluğu kıymetlidir. Zorbalık ve dayatmayla Türkiye’ye yaptırılacak hiçbir iş yoktur.

Atatürk’ün “Yurtta sulh, cihanda sulh” ilkesine bağlı olarak ülkemiz için olduğu kadar bölgemiz için de güvenlik ve refah istiyoruz. Kendi güvenliğimizi ve refahımızı komşularımızın zayıflığında veya güvensizliğinde aramıyoruz. Herkes için refah ve güvenlik istiyoruz

Son dakika AK Partiden Oruç Reis açıklaması

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Şu an itibariyle İstanbul salgında en önde gelen illerimizden biriCumhurbaşkanı Erdoğan cuma namazı sonrası açıklamalarda bulundu. Erdoğan konuşmasında, "Şu an itibariyle İstanbul salgında en önde gelen illerimizden biri. Çok dikkatli olmak zorundayız. Toplu mekanlardan bulunmayın." uyarısını yaptı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber