Geri Dön

Gökçetepe Tabiat Parkı Edirne İlinde Nerede, Nasıl Gidilir? Giriş Ücreti Ve Adres Bilgileri

Gidilip görülmesi gereken en doğal ve özel yerlerden biri olarak Gökçetepe Tabiat Parkı geliyor. Şehrin gürültüsünden kurtulmak ve ayrıca güzel bir piknik yapabilmek için, huzur dolu bir ortam sunmaktadır. Peki, Gökçetepe Tabiat Parkı Edirne ilinde nerede, nasıl gidilir? Giriş ücreti ve adres bilgileri.

Gökçetepe Tabiat Parkı Edirne İlinde Nerede, Nasıl Gidilir? Giriş Ücreti Ve Adres Bilgileri

Edirne açısından bakıldığında şehrin en çok ziyaret edilen yerlerinden biri Gökçetepe Tabiat Parkı’dır. Sadece Edirne değil aynı zamanda Türkiye'nin dört bir tarafından ziyaretçileri kabul ediyor. Yılın farklı mevsimlerinde yerli ve yabancı turist akınına uğrayan bölge, harika bir doğal güzellik ile eşsiz manzaralar sunuyor.

Gökçetepe Tabiat Parkı Edirne İlinde Nerede?

Gökçetepe Tabiat Parkı Edirne'nin Keşan ilçesinde bulunmaktadır. Daha detaylı şekilde Keşan ilçesinin Saros Körfezi yakınlarında yer alan doğal güzelliklerinden biri olduğunu söylemek mümkün. İçerisinde pek çok farklı aktivitenin yer aldığı Park, özellikle ailecek zaman geçirmek için güzel bir ortam sunuyor. Geniş kullanım alanı ve düzlük yerleri ile beraber kamp kurma imkanı sağlarken, ayrıca Bungalov evlerde kalma şansını da vermektedir.

Gökçetepe Tabiat Parkı Edirne Nasıl Gidilir?

Edirne üzerinden Keşan ilçesine vararak bölgeye toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Düzenli olarak dolmuş ve taksirin hareket ettiği bölge, aynı zamanda bireysel araçlar üzerinden de ulaşım olanağı tanıyor. Edirne’ye vardıktan sonra yine dolmuşlar eşliğinde Keşan'a gidebilir; aktarma yaparak Keşan üzerinden kolayca Gökçetepe tabiat Parkı'na ulaşım sağlayabilirsiniz.

Gökçetepe Tabiat Parkı Giriş Ücreti

Gökçetepe Tabiat Parkı giriş ücreti kişi başı 6,5 TL olarak belirlenmiş durumda. Eğer bisiklet ile giriş yapılmak isteniyorsa yine aynı şekilde 6,5 TL üzerinden giriş yapmak mümkün. ATV ya da motosiklet araçlar ile giriş için 13 TL gibi bir ücret ödenmesi gerekmektedir. Bireysel otomobiller ile tabiat Parkı'na giriş yapmak istendiği zaman giriş ücreti 25 TL'dir. Grup halinde minibüs ile giriş yapılacak olduğu zaman ise 80 TL değerinde ücret belirlenmiş durumda.

Gökçetepe Tabiat Parkı Adres Bilgileri

Gökçetepe Tabiat Parkı adres bilgisini şu şekilde vermek mümkün;

Gökçetepe-sahil 22880, Gökçetepe/Keşan/Edirne

Bu adres üzerinden hem bireysel araçlar ile hem de Toplu taşıma araçlarını kullanmak suretiyle rahatlıkla Tabiat Parkı'na ulaşım sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda bölgede kamp kurmak için bolca alan bulunmaktadır. Bu konuda 180 TL ödemek suretiyle hem çadır hem de tente elde ederek kurulum yapabilirsiniz. Kamp yapmak adına karavan kiralama konusunda da 100 TL gibi bir miktar üzerinden bunu gerçekleştirmeniz mümkün. Ailece şehirden uzak güzel bir gün ya da günler geçirmek için en özel yerlerinden biridir.

Konuk ettiği kadını canlı yayında darbettiRusya'da sosyal medya fenomeni Andrei Burim, konuk ettiği Alena Efremova adlı kadını canlı yayında darp etti. Canlı yayında Burim'in kendisinden çıplak fotoğraflarını istediğini belirten Efremova, daha sonra Burim tarafından darp edildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber