Geri Dön
TeknolojiBrawl Stars için yeni güncelleme yayımlandı!

Brawl Stars için yeni güncelleme yayımlandı!

Oyunun yayıncısı Supercell, Brawl Stars’ın Nisan 2021 güncellemesini duyurdu. 12 Nisan itibarıyla indirilebilecek yeni Brawl Stars güncellemesi ile oyuncular Belle ve Squeak isimli yeni savaşçılara, çok sayıda yeni kostüm ve görsel iyileştirmeleri gelecek.

Brawl Stars için yeni güncelleme yayımlandı!

Brawl Stars, 12 Nisan itibarıyla yayınlanacak Altın Kol Çetesi (#Goldarmgang) güncellemesi ile yeniden vahşi batıya dönüyor. Brawl Stars tutkunları güncelleme ile birlikte yeni iki karakter Belle ve Squeak’e, yeni kostümleri ve rozetleri içeren bir dizi güncelleme paketine ve teknik geliştirmelere kavuşmuş olacak. İşte yeni güncelleme ile Brawl Stars’a gelecek yenilikler:

YENİ SAVAŞÇILAR GELİYOR

Belle bu sezon Brawl Pass’inin yeni Kromatik savaşçısı olarak oyuncularla buluşuyor. Haydut olan Belle şehir bankalarına korku saçan Altın Kol Çetesi’nin de lideri olarak karşımıza çıkıyor. İsabet ettiği tüm hedeflere hasar veren uzun menzilli elektro oklarla ‘’Şokçu’’ ana saldırı kategorisinde bulunan Belle, ‘’Olumlu Dönüş’’ ve ‘’Cezalısın’’ yıldız güçleri sayesinde isabetli elektro ok saldırılarında koruma kalkanı kazanıyor ve işaretli rakibin silahını ya da saldırısını doldurmasını engelleyebiliyor.

Gözcü süper gücü sayesinde işaret ettiği rakibine gözcü atışları yaparak onun diğerlerinden daha fazla hasar almasını sağlayan (Aynı anda birden fazla rakip işaretleyemez) Belle, Zula isminde, rakipler tarafından tetiklendiğinde patlayan ve rakiplerin yavaşlamasına sebep olan bir tuzak aksesuarına da sahip.

 

BELLE DIŞINDAKİ DİĞER SAVAŞÇI İSE SQUEAK

Altın Kol Çetesi (Goldarmgang) )güncellemesiyle gelen bir diğer yeni karakter ise Squeak. Ruff’un oyuncakları üzerinde bıraktığı salyalardan gelişen uzaylı Squeak, Ruff’un Yıldız Savaşları üçlüsünün bir parçası olarak yer alıyor. Squeak’in ana saldırısı, yere veya rakiplere yapışan ve kısa süre sonra patlayan bomba saldırısından oluşuyor.

‘’Zincirleme Reaksiyon’’ ve ‘’Süper Yapışkan’’ yıldız güçleri sayesinde Squeak, menzilde bulunan rakip sayısına göre hasar oranını artırabiliyor ve düşmanlarını yavaşlatabiliyor. Büyük Kütle süper gücü ile fırlatıldıktan sonra altıya ayrılan yapışkan bomba saldırısı yapılabilen karakterde, Gerilme aksesuarı sonrasında bir sonraki ana saldırının menzili artırılabiliyor.

Onlarca yeni kostüm ve yeni özellikler de bu güncellemeyle sunulacak. Öte yandan Brawl Stars’ta artık maç tekrarını izlemek isteyen oyuncuları önemli bir anı tekrar izlemek için ileri alma ve geri sarma özelliğini kullanabilecek.

Kupa Yolu Savaşcıları, Brawl Pass Savaşçıları gibi kilitli öğeler yine bu güncelleme ile eğitim mağazası üzerinden görüntülenebiliyor. Kuşatma, Çift Hesaplaşma ve Sıcak Bölge haritaları da 12 Nisan itibarıyla oyuncularla buluşacak bir diğer yenilik.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler