Spiker böyle söylerse oyuncu ne yapsın!

Türkiye-Çekya basketbol maçını, ev ahalisi izledi. Vallahi hanım çıldırdı ne bağırdı, ne bağırdı. En çok, “Takım yorgun, ABD maçı çok etkiledi” başlıklı yorumlar oldukça, “Gelme o zaman katılma turnuvalara... Her organizasyon bir neden. Geçtiğimiz turnuvada da ‘küçük yaşta üçlük atmayı öğretmeliyiz’ diye akıl veriyorlardı” diye söylenip durdu. Maç bitti, Murat Kosova, “Bizim kafamız hâlâ Amerika maçındaydı. Organizasyonun, belki de turnuva tarihinin en sansasyonel galibiyetlerinden birinin eşiğinden döndük. Turnuvanın sansasyonel elenişi oldu” diye bir yorum patlattı. Aslında maçı oyuncular kadar, yorumcular da kaybetmişti.

Spiker böyle söylerse oyuncu ne yapsın

Hazer Şef yakında sahneye çıkar

‘The Taste’, yeni dönem ilk intiba ev ahalisinde; “Hazer (Amani) Şef star diğerleri onun gölgesinde”... Ali Ronay, Esen Hünal ve Rafet İnce jüri üyeleri, Hazer Amani star baş köşe... Bunda ‘sansasyonel magazin haber’ konusu olmasının büyük rolü var tabii ki. Kendisi de farkında, saç, baş değişmiş. Al şefi götür, açık havada sahneye çıksın, o durum olmuş.

Spiker böyle söylerse oyuncu ne yapsın


Ekran yemek kokuyor

Yeri gelmişken yazalım. Fatih Ürek, gelin-kaynanaları pişiriyor, sonra yemekte bayılan damat geliyor. Orada da gelin ve kaynanalar mevcut. Zuhal Topal’da yine gelin ve kaynanalar yemek yapıyor. Seda Sayan ve yemek ekibi başlıyor aynı zaman diliminde... Sonra haberler... Bitiyor, ‘MasterChef Türkiye’ haftanın üç günü yayında. Yetmiyor bir de ‘The Taste’ çarşamba günleri, tekrarı ise cumartesi sabahı olmak üzere iki kere karşımızda... Aradaki kuşak programı yemek tarifleri ve gezen yemek sunucularını da katarsak, ekran fena halde yemek kokuyor.