Geri Dön
AydınAYDIN KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU İCRA KOMİTESİ BAŞKANINI BELİRLEDİ

AYDIN KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU İCRA KOMİTESİ BAŞKANINI BELİRLEDİ

AYDIN KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU İCRA KOMİTESİ BAŞKANINI BELİRLEDİ

Aydın İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi 4. dönem üyeleri, Esen Türker’i komite başkanı olarak belirledi.
Aydın İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi, 4. Dönem üyeleri görevlerine başladı. Aydın Ticaret Borsası Koordinatörlüğünde 2008 yılından bu yana görevlerini yürütmekte olan Aydın İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra komitesi 4. Dönem üyeleri; 25 Aralık 2014 tarihinde Aydın Ticaret Borsası, Aydın Ticaret Odası, Aydın Sanayi Odası, Nazilli Ticaret Odası, Söke Ticaret Odası, Kuşadası Ticaret Odası ve Didim Ticaret Odası’nda ayrı ayrı yapılan seçimler sonucunda; Arzu Zekiye Özgen, Berna Akyüzlü, Eda Yücel İlhan, Esen Türker, Esma Ceylan, Hezer Sermin Kırıcı, Hülya Suyolcu, Kıymet Çalışkan, Memnune Urgancı, Neyyire Nazan Elgün, Nurgil Gürcan, Özden Özdemir, Semra Ağaçcı, Şebnem Erdemir ve Tülin Abacı olarak belirlenmişti.
Aydın Ticaret Borsasında gerçekleştirilen ilk İcra Komitesi toplantısında başkanlık için tek aday olan Esen Türker, oy birliği ile, Aydın İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanlığı’na seçildi. Başkan yardımcılığı görevlerine ise Berna Akyüzlü, Hezer Sermin Kırıcı, Esma Ceylan, Neyyire Nazan Elgun, Eda Yücel İlhan, ve Nurgil Gürcan seçildi.
Aydın İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı seçilen Esen Türker, yaptığı konuşmada “Aydın Ticaret Borsası tarafından koordinatörlüğü yürütülmekte olan Aydın İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanlığı için desteklerinizden dolayı her birinize ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum. Bizler her birimiz seçilmiş ve göreve gelmiş kişiler olarak önümüzdeki 2 yıllık dönemde ilimiz adına ‘en’leri kendimize hedef edindik. Komitemizde Aydın’a yakışır, projelere yer vereceğiz hepimize hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber