Aile

PembeNar Babalara Sesleniyor!PembeNar'da yazarımız olmak ve hem babalara hem annelere sesinizi duyurmak ister misiniz?
Hamilelikte hangi vitaminler alınmalı?Folik Asit ve B12 hamilelikte zararlı mı?
Bileğinden paket lastiği çıktıÇin'de Longlong isimli çocuk bileğindeki kırmızı halkadan dolayı hastaneye getirildi. Doktorlar bileğinden çıkana inanamadılar.
1 yaşındaki bebek 4 cm iğne yuttuÇin'de iğne yutan 1 yaşındaki bebek acilen hastaneye getirildi, bebeğin boğazına takılan iğne 4 cm olarak ölçüldü.
Jennifer Aniston hamile mi?Bir arkadaşlarının söylediğine göre Jennifer Aniston, eşi Justin Theroux'dan bebek bekliyor.
Hamileler için en faydalı 15 besinUzman Diyetisyen Aslıhan Küçük, hamilelik döneminde tüketilebilecek en iyi 15 besin hakkında bilgi verdi.
Dar çamaşır sperm kalitesini etkiliyorDar iç çamaşırı giyen erkeklerin spermlerinin giymeyenlere göre daha zayıf ve güçsüz olduğu ortaya çıktı.
Çocuklarda geniz eti ve bademcik sorunlarıKulak Burun Boğaz Bölümü’nden Op. Dr. Nurten Küçük, çocuklarda büyüyen geniz eti ve bademcik problemleri hakkında bilgi verdi.
The ZONE by Finansbank’tan karne hediyesiThe ZONE by Finansbank, IEG & 73 Organizasyon işbirliği ve Finansbank ana sponsorluğuyla çocukları ağırlamaya devam ediyor.
Doğtaş'tan Batman Çocuk OdasıEn sevilen süper kahramanlardan Batman’i çocukların odalarına taşıyan Doğtaş, Party Kids’te gerçekleştirdiği Karne Partisi’nde, lisanslı ürünü Batman Çocuk Odası’nı tanıttı.
11 yaşındaki engelli kıza korkunç işkenceİngiltre'de 11 yaşında ve bedensel engeli olan küçük kız, yanında bir yetişkin olmadan 60 saat gözaltında tutuldu iddiası gündeme bomba gibi düştü. Bununla da bitmeyen ve bir çok işkenceye maruz kaldığı söylenen küçük kızın annesi korkunç olayı anlattı...
Bitkisel hayattaki kadın doğum yaptıPortekiz'de mucizevi bir doğum gerçekleşti. 4 ay kadar önce beyin ölümü gerçekleşen hamile kadın, bebeği için makinalara bağlı olarak yaşatıldı.
Hafta HaftaGebelik