Aile

27 mart tiyatro gününe özel çocuklardan engelsiz tiyatro!Kayı okulları öğrencileri işaret dilini farklı alanlarda kullanabilen öğrenciler ile 27 Mart Dünya Tiyatro gününde sahneye çıkarak işaret dili ile tiyatro oyunu sergilediler.
Çatlaklardan kurtulmanın en hızlı yollarıVücutta oluşan çatlaklar genellikle sizi dış görünüşünüz hakkında güvensiz hissettirir. Fakat sizler için derlediğimiz bu doğal yollar ile çatlaklarınızın görünüşünü azaltmanız mümkün.
Mucize bebek hayata tutunduHakkari'de, anne karnındayken "aspirasyon sendromu" nedeniyle akciğer zarının arasına hava kaçan ve bu nedenle çoklu organ yetmezliği sonucu ölüm tehlikesi yaşayan bebek, doktorların çabası ve zamanında müdahalesiyle hayata tutundu.
Adım adım tüp bebek süreciTürkiye’de her 15 çiftten biri tüp bebek tedavisi görüyor. Kadın Hastalıkları, Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Op. Dr. Ümit Zeteroğlu tedavinin kişiye göre oluşturulduğunu belirterek, uygulanan işlemleri adım adım açıkladı.
Hiperaktif çocuğa nasıl davranılmalı?"Çocuğumun hiperaktif olduğunu nasıl anlarım ve eğer hiperaktif ise nasıl davranmalıyım ?" diyorsanız uzmanımızın önerilerini mutlaka okuyun...
Sanal oyunlar çocukları nasıl etkilir?Uzmanlar mobil oyun bağımlılığının şiddet davranışlarını tetiklediği konusunda aileleri uyarıyor.
Çocuğumu bahar alerjisinden nasıl korurum?Mevsim değişikliği ile alerjik astım, saman nezlesi ve besin alerjileri riski de ortaya çıktı. Peki çocuğumuzu bahar alerjilerine karşı nasıl koruyacağız?
Çocuğunuzla yapabileceğiniz 10 aktiviteFiziksel aktivite çocuğunuzun güçlü kemik gelişimine yardımcı olur, sağlıklı bir kilo ve çevrelerindeki dünyayı keşfetmelerini sağlar. Her şeyden önemlisi, çok eğlenceli.
Üçüzlerin zorlu yaşamıAntalya'da 3 aylık üçüzleri olan Tuba Çiftçi, bebeklerin mama ve bez paralarına yetişemediklerini dile getirerek destek istedi...
Çocuklara saati öğretmenin pratik yollarıÇocuklara saat nasıl kolay öğretilir? Saat öğretmenin pratik yolları nelerdir? Çocuklara saat öğretmenin pratik yollarını sizler için derledik.
Bahar alerjisine karşı aşı etkili midir?Bahar alerjisine karşı aşı tedavisi etkili midir? Bahar alerjisinden korunmak için neler yapılabilir?
3 yaşından önce diş macunu kullanılabilir mi?Çocuklarda 3 yaşından önce diş macunu kullanımı tavsiye edilmiyor. Diş Hekimi ve Protez Uzmanı Çağdaş Kışlaoğlu konuyla ilgili görüşlerini aktarıyor.
Hafta HaftaGebelik