Aile

Çocukların her yerde uyuyabileceğini gösteren fotoğraflarEnerjileriyle gün boyunca evde, sokakta, markette, parkta koşuşturan çocuklar pilleri bittiğinde herhangi bir yerde uyuyakalabiliyorlar.
Çocuklarda ergenlik döneminde dikkat edilmesi gerekenlerErgenlik döneminin, değişimlerin oldukça fazla olduğu bir dönem olduğunu belirten Uzman Psikolog Merve Demir, ailelerin çocuklarda ergenlik dönemine dikkat etmesi gerektiğini söyledi.
3 günde tuvalet eğitimi nasıl kazandırılır?Çocuklarda tuvalet eğitimi genellikle 2 yaşında başlar. Tuvalet eğitiminde çocuğunuza kısa sürede tuvalet alışkanlığını kazandırmanın yolları...
Doğumdan sadece 3 hafta sonra görenleri şaşırttıRob Kardashian, 3 hafta önce doğum yapan nişanlısı Blac Chyna'nın fotoğraflarını paylaştı. Fotoğraflarda spor sütyen ve tayt giyen Blac Chyna'nın belinin inceliği görenleri şaşırttı.
Irina Shayk hamile mi?Oyuncu Bradley Cooper ile sevgili olan Irina Shayk'ın Victoria's Secret podyumunda yürüyüşü hamilelik dedikodularıyla gölgelendi. Ünlü modelin defilede ve defileden sonra giydiği kıyafetlerin karnını saklaması kafaları karıştırdı.
Gerçeğinden ayırt edilemiyorDenise Hall isimli kadın, trajik bir şekilde çocuğunu kaybeden aileler için gerçeğinden ayırt edilemeyen oyuncak bebekler yapıyor. Bebeklerin boyutları prematüreden 6 yaşa kadar değişiyor.
Anne bebek çocuk festivali İBS başlıyor!16-18 Aralık tarihlerinde Harbiye'de buluşuyoruz.
Ailesi onu yatağa kilitliyorTehlike kavramı olmayan 3 yaşındaki otizmli kız, gece uykusunda yürüdüğü için yatağa kilitleniyor.
Bebeklerle nasıl vakit geçirmeliyiz?Bebeklerle nasıl vakit geçirilmeli, gelişimini desteklemek için neler yapılmalı?
Tuvalete bile tabletiyle gidiyor3 yaşındaki tablet bağımlısı çocuk, yuva ve uyku saatleri dışındaki bütün saatlerini tabletiyle geçiriyor. Ancak annesi onun için faydalı olduğunu düşünüyor.
4 kız babası genç adamın çılgın fotoğraflarıSosyal medya platformu Instagram’da 325bin takipçiye ve tüm bunların nedeni olan 4 kız çocuğa sahip olan Simon Hooper’ın birbirinden çılgın fotoğrafları…
Bağırsaklarını poşete koydularBağırsakları dışarıda doğan prematüre bebek, bağırsakları plastik poşete konularak kurtarıldı. Annesi, hamilelikte ananas aşermesinin bebeğinin hastalığıyla bağlantılı olduğunu düşünüyor.
Hafta HaftaGebelik