Aile

Balık yağı bebek zekasını etkiler mi?Avustralyalı bilim adamları, gebelik döneminde alınan balık yağı hakkında bilinenin aksi bir açıklama yaptı...
O aksesuar 14 haftalık bebeğin canını aldıKız bebek aksesuarları sevimlilikleriyle aklımızı başımızdan alıyor. Ancak çok yaygın kullanılan aksesuar 14 haftalık bir bebeğin boğularak ölmesine neden oldu.
En tatlı bebek fotoğraflarıBatı Avustralyadaki Perth Bebek Spası, 6 ayın altındaki bebek müşterilerine birinci sınıf su ile tedavi ve masaj hizmeti sunuyor.
Doğum sırasında yapılan en çılgın şeylerDoğum sırasında yaşanan bu olaylar sizi şaşkına çevirecek.
Hamileliğe alerjisi olan kadın 9 ay kabus yaşadıHamileliğe alerjisi olan 23 yaşındaki kadın 9 ay süren kabusunu "Doğmamış bebeğim beni öldürmeye çalışıyor gibiydi." sözleriyle anlattı.
Üç ebeveynli bebekler!İngiltere'de bir hastanede, üç ayrı kişinin DNA'sını kullanarak tüp bebek tedavisi sunma izni verildi.
Doktorun su çiçeği sandığı bebek ölüyorduVücudunda mora çalan kırmızı lekeler çıkan bebeğe su çiçeği teşhisi konuldu ancak bebek korkunç hastalıktan neredeyse ölüyordu.
3 günde tuvalet alışkanlığı nasıl kazandırılır?Bilindiği üzere çocuklara tuvalet alışkanlığı kazandırmak oldukça zorlu ve uzun bir süreçtir. Ancak inanıyoruz ki size önereceğimiz bu yöntemle süreci biraz olsun kolaylaştırmak mümkün.
Berre bebek yardım bekliyor!3 aylıkken kalp ameliyatı geçiren minik Berre, ameliyat sonrası da çok zorlu sağlık sorunları yaşamaya devam etti. Şimdilerde 2.5 yaşında olan Berre bebek 2 kez beyin kanaması geçirerek görme, konuşma ve yürüme yetisini kaybetti.
Parmak bebeğin fotoğrafıyla dokunmanın önemine dikkat çektiBir hemşirenin yenidoğan yoğun bakım ünitesindeki prematüre bebekle paylaştığı an herkesin yüreğini eritirken hemşire bu fotoğrafla önemli bir mesaj verdi.
Plasentadan yaptıklarıyla para kazanıyor27 yaşındaki kadın, yabancı insanların getirdiği plasentalardan hatıralar, kapsüller ve smoothieler yaparak para kazanıyor.
Hamilelikte burun tıkanıklığı için ne yapılabilir?Burun tıkanıklığı plasenta tarafından üretilen östrojen ve diğer hormonların seviyesinin yükselmesinin burnunuzda bulunan mukus zarını etkilemesiyle oluşur. Fakat bunun için birkaç pratik önlem almanız mümkün.
Hafta HaftaGebelik