Kıl dönmesine en doğal tedavi yöntemi

Kıl dönmesi ve batıklar sadece kadınların değil erkeklerinde büyük dertleri arasında. Çoğu zamanda kaşınır kötü görüntü oluşur hatta ameliyata bile gidebilir. Peki, kıl dönmesi doğal yollarla nasıl tedavi edilir diye merak ediyorsanız verdiğimiz öneriye göz atabilirsiniz.

Kıl dönmesine en doğal tedavi yöntemi
Sevgililer Günü hediyeniz Serengeti'denSerengeti 2017/2018 kış kreasyonu ile Sevgililer Günü’nde güçlü bir hediye alternatifi yaratıyor.
Instagram’ın son trendi: Akneli yüzlerAkneli yüzü paylaşmak Instagram’da son dönemlerde trend oldu. Peki, siz akneli yüzünüzü paylaşacak kadar cesur musunuz?Instagram’da yıllar boyunca bazı durumlar trend oluyor.
Yeni doğan bakımında dikkat edilmesi gerekenlerKuşkusuz bir bebek sahibi olmak aşklarını taçlandırmak isteyen her çiftin dileğidir. Hayatınıza giren bir bebek beraberinde birçok korkuyu, yenidoğan bakımı ile ilgili soruları, kafa karışıklığını beraberinde getirmektedir. Birkaç önemli noktaya dikkat ederek bu hassas dönemi huzurla atlatmak mümkün.
Karbonat ve balı karıştırıp yemenin faydalarıHer zaman elinizin altında bulunan karbonat ve balın sağlık açısından inanılmaz faydalar sağlayabileceğini biliyor muydunuz? Karbonat ve bal karıştırılıp tüketildiğinde vücuda çeşitli faydalar sağlıyor ve ölümcül hastalıklardan koruduğu söyleniyor. İşte karbonat ve balın iyi geldiği hastalıklar ve faydaları…
Kızarmış tavuk pişirmenin püf noktalarıKızarmış tavuk, tadıyla, kokusuyla, çıtır çıtırlığıyla hiç doymak istemediğimiz bir lezzet. Evinizde hazırlayacağınız kızarmış tavuklarınız tüm çabalarınıza rağmen istediğiniz gibi güzel olmuyorsa, üzülmeyin. Bu işin de bir püf noktası var. İşte dışı gevrek içi sulu sulu enfes tavuk kızartmasının püf noktaları...
İştah bastıran mucize besinlerDiyete başlamak ya da kilo vermek istiyorsunuz, ancak iştahınız ve açlık krizleri buna izin vermiyor mu? Gün içerisinde ana öğünlerden kısa zaman içerisinde bile ani açlık hisleri yaşayabilirsiniz, bunun nedeni ise yanlış beslenmenizdir.
Romantizmi canlı tutmanın yollarıRomantizmi hayatınızda nasıl koruyacağınızı bilmek, düşündüğünüzden daha zorlayıcı olabilir. Romantizmi kaybetmenin başlıca nedenlerinden biri, insanların ilişkilerine daha az çaba göstermesidir. Ancak, romantizm hala korunabilir.
Orkidemin Yaprakları Sarardı Ne Yapmalıyım?Orkidede sarı yaprak en sık rastlanan sorundur diyebiliriz. Peki orkidelerde yaprak sararmasına karşı ne yapılabilir?
Quppa Caffe ikinci eviniz olmaya adayKaliteli hizmet anlayışı ve kendine has sıcacık ortamıyla kısa sürede Akaretler’in en trend mekanı olan Quppa Caffe, her detayı incelikle düşünülmüş dizaynı ve ev sıcaklığını aratmayan samimi yaklaşımıyla dört mevsim konuşulan tek mekan olmaya aday.
1/4
Kılların batmasının en önemli sebeplerinden biri cildin kuruması, pul pul olmasıdır. Bu ölü cilt tabakası derinin yüzeyini tıkayarak kılların normal büyümesini engeller.

Dışarı çıkacak yol bulamayan kıl, içe doğru büyüyerek batıklara neden olur. Bu nedenle sık sık peeling yapmak kılların batmasını engellediği gibi, batık kılların da yüzeye çıkmasını sağlayacaktır.

Yumuşak Tonlar