Müslüman güzellik kraliçesi kaftan giyecek

Mayo turunda podyumda, bikiniyle yürümek istemeyen müslüman güzellik kraliçesi adayı kaftanla yürümek için organizatörleri ikna etti.

Müslüman güzellik kraliçesi kaftan giyecek
Kim Kardashian kombini nasıl yapılır?Sevelim sevmeyelim, beğenelim beğenmeyelim; Kim Kardashian'ın bir stili var ve giydiği şeylerle nasıl lüks görüneceğini biliyor. Spor kıyafetleriyle, evden çıkarken, plajda ve hatta giyinmeyi unuttuğunda bile...
Sağlık bloggerı açıkladı: Her şey bir illüzyonSosyal medyada her şey olduğundan daha kusursuz gözüküyor. Peki bunların ne kadarı doğru, ne kadarı gerçek? Sağlık bloggerı sosyal medyada gördüğümüz her şeyin birer ilüzyon olduğunu açıkladı
Emzirmenin annelere yeni bir faydası ortaya çıktıAnne sütünün bebekleri hastalıklardan nasıl koruduğunu artık hepimiz biliyoruz ancak anneye de sayısız faydası mevcut.
Çocuk tiklerine karşı 9 öneriModern yaşamın yarattığı sorunlardan biri de çocuk tikleri. Peki aileler tiklerle nasıl baş etmeli? İşte çocuklarda rastlanan tiklere karşı 9 etkili öneri:
Bebekler için yoğurt çorbası tarifiBebekler için yoğurt çorbası tarifi ile içiniz rahat edecek. Hem sağlıklı hem lezzetli olan yoğurt çorbasını çocuğunuz yerken hiç zorlanmayacak. İşte bebekler için yoğurt çorbası tarifi:
Bel kalınlığının sebebi ortaya çıktıNeden kalın bir bele sahip olduğunuzu biliyor musunuz? Yeni bir araştırma bel kalınlığının sebebini size açıklayabilir.
Erkeklere romantik gelen davranışlarErkekler genelde romantik davranışlardan hoşlanmadığı söylenilse de bu koca bir yalandır. Çünkü erkekler de tıpkı kadınlar gibi romantik davranışlardan hoşlanır. Fakat onların bu romantik anlayışı, sadece kadınlarınkinden biraz daha farklı. İşte erkeklere romantik gelen davranışlar:
Karaca Home ile Fas stili evinizdeKaraca Home, ilhamını Fas kültürünün mistik havasından aldığı etnik koleksiyonu ile özel bir deneyim sunuyor.
Hayatta kalmak zaferdir2010 yılının yaz aylarında bizi sinema öğrencilerinin öykündüğü, hayat hikayesinden kendimize pay çıkardığımız bir yönetmenin yeni filmi gösterime girmişti.
1/5
2017 Miss Britanya yarışmasının müslüman finalisti Muna Jama, yarışmanın mayo turunda kaftan giyen ilk yarışmacı olacak. 

Yağmurdan korkmak