Paylaştığı fotoğraf sayesinde hastalığı anlaşıldı

Doğumdan sonra Instagram'da bebeğiyle fotoğraf paylaşıp grip olduğunu söyleyen 27 yaşındaki reality yıldızının asıl hastalığını dikkatli takipçileri fark etti.

Paylaştığı fotoğraf sayesinde hastalığı anlaşıldı
Modelliğin yaşı olmadığını kanıtlayan ajans: OldushkaRus fotoğrafçı Igor Gavar Rusya'da yaşlılar için ilk modellik ajansını kurdu. İşte 1 buçuk yıldır faaliyetlerine devam eden Oldushka isimli ajansın birbirinden göz alıcı modelleri...
Evde cilt bakımıCildiniz parlak olsun, canlı gözüksün, kusursuz olsun istiyorsunuz.Peki, bu istekleri satın aldığınız kremler ve maskeler tek başına yerine getirebiliyor mu? Güzel bir cilt için evde kendi imkânlarınızla da bakımınızı yapabilirsiniz.
Bu belirtileri görüyorsanız hamile olabilirsinizKadınlar, regl gecikmeleri nedeniyle genellikle hamile olup olmadıklarından şüphe ederler. Kesin bir kanıya varmak için diğer belirtileri de göz önünde bulundurmalısınız. Eğer aşağıdaki belirtileri yaşıyorsanız test yaptırmanızda fayda var demektir.
Sarı nokta hastalığı olanlar nasıl beslenmeli?Halk arasında sarı nokta hastalığı olarak bilinen makula dejenerasyonu, günümüzde yaşanan görme kayıplarının en önemli nedenleri arasında yer alıyor.
Karaciğer yağlanmasını yok eden yiyeceklerBirazdan vereceğimiz yiyecekler içerdikleri antioksidandan dolayı karaciğerdeki yağlanmayı kısa süre içerisinde geçirmeye yarıyor. Bu yiyeceklerin hangi besinler olduğunu merak etmeye başladıysanız hemen açıklayalım. İşte karaciğer yağlanmasını tedavi eden yiyecekler…
Karın yağlarını eritememenin 5 nedeniKarın bölgesindeki yağlar diğer bölgelerinize göre nispeten daha az ve yavaş eritmektedir. Karın yağlarınızı eritememenizin birçok nedeni olabilir. Fakat karın yağlarınızı eritip dümdüz bir karna sahip olmak hayal değil. Size vereceğimiz tavsiyeleri uygularsanız bu kışı dümdüz bir karınla geçirebilirsiniz.
Orgazm anında baş ağrısı neden olur?Prof. Dr. Okan Bölükbaşı, orgazm hakkında sık sık yaşanan sorunlar hakkında bilgi vererek orgazm sırasında baş ağrısı yaşanmasının nedenlerinden bahsetti.
Aloe vera çiçeği nedir, bakımı nasıl yapılır?Aloe vera çiçeği ışıksız ve az su ile yetiştirebilen, bakımı kolay gibi gözükse de yetiştirirken bir takım püf noktalara dikkat edilmesi gereken bir bitkidir. Aloe vera bitkisini yetiştirirken bir takım inceliklere dikkat edilmesi gerekir. Aloe vera çiçeği bakımı hakkında bilgi sahibi olmak için size vereceğimiz önerileri dikkatlice incelemenizi tavsiye ediyoruz.
İnsanların vücutlarındaki yara izleri ve duygulandıran hikâyeleriBir çok insan yara izi gördüğünde ön yargılı yaklaşabiliyor veya çok fazla tepki göstererek karşısındaki insanın ikinci bir yara almasına sebeb olabiliyor. İngiliz fotoğrafçı Sophie Mayenne, "Behind the Scars" adlı bir fotoğraf serisi başlattı. Bu fotoğraf sergisinde yara izi olan insanlar, yara izlerini fotoğraflayıp, yara izlerinin hikayelerinden bahsediyorlar. İşte bazı yara izleri ve arkasındaki duygulandıran hikayeler...
1/4
27 yaşındaki reality yıldızı Zoe Hendrix Kasım ayında ilk çocuğunu doğurduktan sonra sosyal medyada bir fotoğraf paylaşarak grip olduğunu söyledi. Ancak dikkatli takipçileri semptomlarını analiz ettikten sonra başka bir hastalığa karşı genç anneyi uyardı.

Trendi Yakala
Hafta HaftaGebelik