Yaşam

Kadın şiddetini konu alan filmlerKadın şiddeti , aile içi şiddet her dönemde kanayan yaralardan biri oldu maalesef. İşte listelediğimiz bu filmler ise kadın şiddetine dikkat çekmek için yapılan bir çoğu yaşanmış öyküleri anlatan yerli yabancı yapımlardır...
Mutfakta işinizi kolaylaştıracak pratik fikirlerBu dahiyane fikirleri görünce "daha önce neden benim aklıma gelmedi" diye düşüneceksiniz. İşte muftakta işinizi kolaylaştıracak pratik fikirler...
Vitiligo ile yaşamakSebebi bilinmeyen pek çok otoimmün hastalık gibi genelde stresten ortaya çıktığı düşünülen vitiligo, ciltteki pigment kaybından kaynaklanıyor.
Sosyal medyada paylaşmadan önce düşünün!Sosyal medyada kişiliğimizi her yönden paylaşıyoruz. Ama bazı şeyler var ki internette paylaşılması şöyle dursun fotoğrafı dahi çekilmemeli! İşte sosyal medyada paylaşılmaması gerekenler listesi...
Keskin Color Arabesgue SerisiKeskin Color geleneksel Türk motiflerinden esinlenerek oluşturduğu Arabesgue Serisi’nde çiçek kesitleri ve tavus kuşu gibi figürleri kapağına taşıyor.
Keskin Color'dan Marine Serisiİşte Keskin Color, şimdi gönlünü turkuaz sulara verenler için deniz temalı Marine Serisi’ni üretti.
Rengarenk şehirler!Gezginler için eğlenceli duraklar: Renkleriyle sizleri sokaklarına davet eden, Dünya'nın dört bir yanından şehirler...
V For Voyager'dan Detox PaketiV For Voyager'ın Detox Paketi ile tatilde bir yandan dinlenirken bir yandan yenilenebilirsiniz.
Singer ESP 2 Press ÜtüSinger ESP 2 Press Ütü ile ütü yapmak çok daha kolaylaşıyor.
Seyahat isteği uyandıran dövmelerSeyahat tutkunları tarafından yaptırılan, gezgin olma isteği uyandıran dövmeler...
Evrende her şeyin her şeyle, en çok da mutlulukla ilişkisi var…Mutluluk Kulübü kitabı ile 2015 yılında kendi kategorisinde ilk sırada, genel sıralamada da en çok satanlar listesinde yer alan Müge Çevik’in ikinci kitabı İlişkisi Var, Doğan Novus tarafından yayınlandı.
Mutfağınızı temiz tutacak ipuçlarıGünün çoğunu mutfakta geçiren biriyseniz mutfağınızın da temiz olmasını istersiniz. Bu pratik ipuçlarıyla mutfağınızı temizlemek eskisinden çok daha kolay!