Yaşam

Sağlıklı bir hamilelik için; yeni nesil folik asit metafolinYıllardır hamilelere kullanması için tavsiye edilen folik asitin ne kadar önemli olduğu biliniyor. Ancak artık folik asitin tek başına yeterli olmadığı durumlar ortaya çıkıyor. Yeni nesil folik asit metafolin ise hamilelerin tüm B9 vitamini ihtiyacını karşılıyor. Folik asitin her 4 kişiden birinde etki göstermediği görülürken, metafolin herkeste yüzde 100 aktifleşebiliyor.
Dikiş dikenler daha mutluGünümüzde dikiş dikmek, bir hobi olarak yeniden trend haline gelmiş durumda. Öte yandan yapılan araştırmalara göre dikiş dikmenin psikolojik, bedensel ve zihinsel açıdan da birçok faydası var.
Madonna’nın ikonik fotoğraflarını taklit eden köpekFransız moda fotoğrafçısı Vincent Flouret, kısa süre önce kendi köpeği Max’ı da içeren farklı bir proje yarattı. 3 yıl önce gönüllü olarak barınakta çalıştıktan sonra, lüks moda modeller yerine köpeğini fotoğraflamaya başladı. Bu sırada “Maxdonna” ismini verdiği projesiyle köpeği Max’ın yardımıyla Madonna’nın ikonikleşmiş kliplerinden sahneleri ve albüm kapaklarını tekrar çekti. Gelin o tatlı fotoğraflara birlikte bakalım…
Bioderma'dan koruyan ve gençleştiren formülBioderma Hydrabio Perfecteur SPF 30 cildi derinlemesine nemlendirirken bir yandan da pürüzsüzleştiriyor, güneşten koruyor, cilde anti-aging etki sağlıyor ve ışıltı veriyor.
Paşabahçe'dan Balık tasarımıPaşabahçe Mağazaları, camın yarınını tasarladığı ve üç yıl önce tasarım ile kültür arasındaki ilişkiyi yeni bakış açıları ve tekniklerle geliştirerek hayata geçirdiği Omnia Koleksiyonu’na ‘su’ teması ile devam ediyor.
Atasay'dan pırlanta sevenlere özelAtasay’ın farklı zevklere hitap eden benzersiz pırlanta setleri, çok özel fiyat avantajı ile kadınların hayallerini gerçeğe dönüştürüyor.
Colorista Hair Makeup ile renklerle oynaHair Makeup’ı saç boyalarıyla karıştırma, o senin saç makyajın!
Şehrin gökyüzü bahçesi Klein GartenŞehrin “gökyüzü bahçesi” Klein Garten, bu yaz dünya mutfağından farklı lezzetlerin yer aldığı yeni menüsüyle de oldukça iddialı.
Oceans of Noise, Liam Gallagher ve Joe Satriani aynı sahnede20 Temmuz'da yayınlanacak yepyeni EP'leri 'Not Safe' i Grammy adaylığa sahip Joel Hamilton prodüktörlüğünde Studio G Brooklyn'de kaydeden grup, konserlere de başlıyor.
David Helfgott geliyorDavid Helfgott, başka hiçbir yerde göremeyeceğiniz bir konser deneyimi için Piu Entertainment organizasyonuyla 9 Kasım'da İstanbul'da!
Soft Republick ile sıra dışı dondurmalarDondurma sevenleri bambaşka bir dondurma deneyimiyle tanıştıran Soft Republick, Kanyon Alışveriş Merkezi’nin ardından ikinci mağazasını 7 Temmuz’da Bağdat Caddesi’ne açtı.
Gece yarısı yüzmeye ve dans etmeye ne dersiniz?Hilton İstanbul Bosphorus’un geçen yaz başlattığı, gün batımından gece yarısına kadar süren ve şehrin gece eğlencesi anlayışına bambaşka bir soluk getiren “Gece Yüzmeleri” bu yıl kaldığı yerden devam ediyor.
Uçuş Uçuş Yaz Akşamı