Yaşam

Caz severler 'Yürüyen Merdiven'de!Caz sahnesinin genç müzisyenleri Mustafa Kemal Emirel ve Yiğit Özatalay'ın can verdiği Yürüyen Merdiven 11 Aralık Pazar 21:30'da caz severlerle buluşacak.
İçim’den Türkiye'de bir ilkTürkiye’de bir ilk olan cam şişede İçim Aromalı Günlük Süt herkesin vazgeçilmezi olacak.
Size özel mobilyalarBaşarılı girişimci Ahmet Özyiğit'in kurduğu Mobilya Atolyesi yaşadığı mekana özen gösterenlere kendi mobilyalarını tasarlama imkanı sunuyor.
Güzel kokmanızı sağlayan besinlerHormonal değişiklik, aşırı terleme veya sağlıksız beslenme gibi birçok sebepten kaynaklanan vücut kokusundan kurtulmak için doğal ve pratik çözümler...
Murmuration Design Sales Arkaoda'da!Murmuration Design Sales 20 tasarımcının katılımıyla 25 Aralık'ta Arkaoda Kadıköy'de gerçekleşecek.
Bir Bedende İki KadınEvlenmek İsterken Aydınlandım kitabının yazarı Sibel Yılmaz, ikinci kitabı Bir Bedende İki Kadın ile okurlarıyla bir kez daha buluşuyor.
Dudak balmının bilmediğiniz kullanımlarıHer kadın çantasında çatlayan ve kuruyan dudakları için mutlaka dudak balmı bulundurur. Ancak dudak balmının başka kullanımları da olduğunu biliyor muydunuz?
2017 Dini günler takvimiYeni yılda dini günler ne zamana denk geliyor?
Genç kalmanın gizli iksiri bu kitaptaKişisel inovasyon strateji uzmanı Şermin Yılmaz, kadınlara gençliğin sırrını anlatan yeni kitabı Güneş Sarısı ile yepyeni kapılar açıyor.
Instagram'ın yeni kraliçesi Selena GomezInstagram 2016'nın en çok beğeni alan fotoğraflarını yayınlandı. İlk 10 fotoğraftan 8'inin sahibi Selena Gomez, Kardashianlar'ı tahtından ederek Instagram'ın yeni kraliçesi oldu. Diğer 2 fotoğraf ise Cristiano Ronaldo'ya ait.
Senfonik rock ile metal müzik fırtınasıRock ve metal müziği senfoniyle birleştiren Musa Göçmen Senfoni Orkestrası, herkesi büyüleyecek.
Erişilebilirlik, Apple ile çok kolay!Apple, 3 Aralık Dünya Erişilebilirlik gününde herkes için teknoloji konusuna dikkat çekiyor.