Yaşam

Son Feci Bisiklet ve Mor ve Ötesi Dorock XL'da18 Ağustos Alternatif müziğin son dönemde çıkardığı, ilgi çeken gruplardan Son Feci Bisiklet bu cuma DorockXL sahnesinde.
''Summer Sensation'' ile unutulmaz bir geceOrganizasyonu parti gurusu Senem Selimi tarafından yapılan 18 Ağustos cuma akşamı 21:00’de Mr Cas Hotels Beyoğlu’nda gerçekleşecek olan ‘’Summer Sensation” temalı parti eğlence severleri bekliyor.
Shiseido ile cildiniz ve saçınız koruma altındaShiseido Sun Protection Spray Oil- Free SPF15, güneşte hem cildinizi hem saçınızı koruyor.
Shiseido'dan yaz efektiBronzluğunuz ve ışıltınız hiç bitmesin diye Shiseido Bronzer...
Harun Kolçak bestesi What Da Funk albümündeHarun Kolçak, İrem Derici, Gülçin Ergül, Ferman Akgül, Gökçe, İrfan Özata, Bedük, Simge Sağın, Buray, Can Gox bu albüm için birarada!
Sarımsağın faydalarıFaydaları saymakla bitmeyen sarımsak, birçok ülkede doğal ilaç yerine kullanılmaktadır. Peki sarımsak hangi durumlarda kullanılır?
Ünlülerin makyajsız halleriFilmler, müzik videoları ve dergi kapaklarında büyük özenle yapılmış, saç ve makyajlarıyla gördüğünüz ünlüleri birde makyajsız görmeye ne dersiniz? İşte ünlülerin sosyal medya hesaplarından paylaştıkları en doğal halleri…
The Balm’dan yaz makyajıFarklı ürün içeriklerinin yanı sıra neşeli ve esprili tasarımları ile dikkat çeken The Balm’ın yaz makyajı için ideal olan yeni ürünleri Gratis’lerde satışa sunuldu
Absolute New York Türkiye'ye geliyorABD’nin ünlü kozmetik markalarından Absolute New York, Eylül ayı itibari ile sadece Gratis mağazalarında satışa sunulacak.
Sokak saldırısından kurtulmanın yollarıSokakta maruz kalabileceğiniz saldırılara karşı kendinizi koruyabileceğiniz anlık yöntemler
Fiyat etiketleriyle dudak uçuklatan gereksiz ürünlerBazı insanlar harcamak için gereğinden fazla paraları olunca neye harcayacaklarını şaşırıyorlar, şüphesiz. Bu da üreticilerin pek hoşuna gidiyor olacak ki dünyanın en gereksiz ürünlerini üretip bunlara bir servet istiyorlar.
Kadın vücudunun 11 tuhaf ve benzersiz yeteneğiKadın vücudunun, erkeklerin hayal edemeyeceği şeyleri yaptığının yaklaşık bir düzine kanıtı.