Yaşam

Hayatınızı kolaylaştıracak pratik önerilerGülme krizini nasıl durduracağınızı biliyor musunuz? Ya da burnunuz tıkandığında yapılması gerekeni? İşte uykusuzluktan hızlı kalp atışına, migrenden diş ağrısına kadar sizi rahatsız eden şeylerden anında kurtaracak pratik öneriler...
Dan Brown’dan yeni romanTüm dünyada fırtınalar koparan bestseller yazar Dan Brown’ın yeni romanının ismi ve çıkış tarihi açıklandı.
Garden Sale 5. kez KüçükÇiftlik Park’taBirbirinden farklı tasarımcıların ve tasarım severlerin buluştuğu Garden Sale 1-2 Ekim’de her zaman olduğu gibi KüçükÇiftlik Park’ta gerçekleşecek.
Türkiye'nin en genç caz piyanistiyle tanışın8 yaşında piyanoya başlayan ve çalışmaları doğrultusunda Türkiye'nin en genç caz piyanisti ve müzisyeni olan Hakan Başar'ın muhteşem başarısını sizlerle paylaşıyoruz...
Kadebostany Zorlu PSM sahnesindeİsviçreli grup Kadebostany, 4 Kasım'da Zorlu PSM sahnesinde hayranlarıyla buluşuyor!
Zumba ve Pilates dersleri başlıyorDalyan Club'te üyelere ücretsiz Zumba ve Pilates dersleri 10 Ekim'de başlıyor.
Bridget Jones yıldızlarının 15 yıllık değişimiBridget Jones serisinin 3. filmi olan "Bridget Jones'un Bebeği" vizyonda. Peki 15 yıl önce vizyona giren "Bridget Jones'un Günlüğü" filminden bu yana serinin yıldızları nasıl değişti?
Dünyanın en seksi veterineriEvan Antin Instagram'da fotoğraflarını paylaşmaya başladıktan sonra People dergisi tarafından dünyanın en seksi veterineri seçildi. Evan, 6 kıtada ihtiyacı olan hayvanlara yardım etmesinin yanısıra yarı zamanlı modellik yapıyor.
Farklı türlerden hayvan kardeşlerİngiliz fotoğraf kütüphanesi Warren Photographic, farklı türlerde birbirine kardeş gibi benzeyen hayvanları bir araya getirerek fotoğrafladı. Ortaya oldukça sevimli görüntüler çıktı.
Alışveriş Festivali’ne Hoşgeldin!Hep istediğin o ayakkabı, hayalindeki çanta, en çok bana yakışır dediğin elbise, alamadın diye uykularını kaçıran o saat! Peki şimdi neredeler? Hepsi Alışveriş Festivali’nde!
Kemoterapinin ciltteki yan etkileriyle nasıl başa çıkılır?Kanser hastalarında dermokozmetik kullanımının önemi Geleceğin E-Hali’nde anlatıldı.
Yüzlerce insan çırılçıplak denize girdiNorthumberland'de 500'e yakın kişi akıl sağlığı yardım kuruluşu olan MIND için sonbahar ekinoksunda çırılçıplak soyunarak buz gibi suya girdi. North East Skinny Dip adı verilen etkinliğin bu yıl beşincisi düzenlendi.