Yaşam

Black Sabbath belgeseli yoldaBlack Sabbath, bir belgeselle hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.
2017 GİO Ödülleri için başvurular başladıBu yıl beşincisi gerçekleşecek 2017 GİO Ödülleri için başvurular başladı
Beşiktaş’ta Ulusal Çağdaş Heykel SempozyumuBeşiktaş Belediyesi tarafından düzenlenen Ulusal Çağdaş Heykel Sempozyumu Pazar günü sona eriyor.
Teknoloji ve İnsan Kolejleri öğrencilerini bekliyorTürkiye’nin bilgi ve iletişim teknolojilerinde uzman ilk ve tek özel mesleklisesi zinciri Teknoloji ve İnsan Kolejleri (Tink), ilk kampüsünü Sancaktepe’de açtı.
İstanbul’un en önemli plakçıları Vakkorama Plak Günleri'nde‘Vakkorama Plak Günleri’ İstanbul’un en önemli plakçılarını bir araya getirmeye hazırlanıyor.
1 dev rulo havlu = 3 normal rulo havluSolo, yeni Dev Rulo Havlu ile evlerde kağıt havlu kullanım alışkanlıklarını değiştiriyor.
Hakan Kırkoğlu 27 Nisan günlük burç yorumları27 Nisan günlük burç yorumları ile önemli değerlendirmelerde bulunan Hakan Kırkoğlu daha kararlı bir günde olduğumuzu belirtiyor. 27 Nisan günlük burç yorumları ile tüm burçlar için özel değerlendirmeler yaparken aynı zamanda maya takviminden de bahsediyor. İşte 27 Nisan günlük burç yorumları…
Tül perdeleri beyazlatmanın püf noktalarıHangi yöntemi denerseniz deneyin tül perdelerinizi bir türlü beyazlatamıyorsanız size vereceğimiz önerilerle tül perdelerinizi ilk günkü gibi kar beyazı rengine dönüştürebilirsiniz.
En tarz gül konseptleri Güldemet’teHayat Gül’ünce Güzel” sloganıyla online çiçek gönderimine farklı bir soluk getiren Güldemet, farklı tarz ve özellik arayanların yeni adresi oldu.
"Aziz İstanbul" sergisini kaçırmayınGenç Sanatçı, Aytuğ Sertsarı’nın ilk kişisel sergisi “Aziz İstanbul” 5 Mayıs 2017 saat 18:00’deAnkara Kursart Sanat Galerisi'nde  açılıyor.
Yazın uymanız gereken tavsiyelerYaz yaklaşırken işinizi kolaylaştıracak bu tavsiyelere dikkat edin...
İnsanlar için tehlikeli olan deniz canlılarıDenizde yaşayan birçok çeşit canlı bulunmakta… Ancak bazı canlıların insan hayatını tehlikeye attığını biliyor muydunuz? İşte denizde yaşayan ve insanlar için son derece tehlikeli olan canlı türleri…