Geri Dön

Aile Arasında oyuncuları kim, konusu nedir? Aile Arasında filmi nerede çekildi?

Sinema salonlarını dolduran Aile Arasında filmi, 2017 yılında vizyona girdi. Başrollerinde Engin Günaydın, Demet Evgar, Erdal Özyağcılar gibi usta isimler yer aldı. Filmin çekimleri İstanbul'un yanı sıra Adana'da gerçekleştirildi. İşte, Aile Arasında oyuncu kadrosu ve isimleri...

Aile Arasında oyuncuları kim, konusu nedir? Aile Arasında filmi nerede çekildi?

Aile Arasında filmi yönetmenliğini Ozan Açıktan yürüttü, senaryosunu ise Gülse Birsel kaleme aldı. Filmde Engün Günaydın ve Demet Evgar'ın dikkat çeken oyunculuklarına usta isimler de eşlik ettiler.

AİLE ARASINDA KONUSU

Fikret ile eşinin arası bozulmuş ve ayrılmışlardır ve Fikret, Solmaz ile tanışır. Solmaz'ın kızı Zeynep, ailesi hakkında yalan söylediği Adanalı erkek arkadaşı Emirhan ile evlenmek istemektedir. Fikret'e Solmaz'ın emniyet müdürü kocası rolünü yapması teklif edilir. Aile arasında yapılması düşünülen düğün, damadın ailesinin isteğiyle büyür. Fikret, hayatının rolünü canlandırmak durumunda kalır.

AİLE ARASINDA FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ?

Oyuncuları ile dikkat çeken filmin çekimleri İstanbul Silivri'deki sette gerçekleştirildi. Çekimlerin bir bölümü de Adana'da yapıldı.

AİLE ARASINDA OYUNCULARI

Engin Günaydın - Fikret "Fiko"
Demet Evgar - Solmaz
Erdal Özyağcılar - Haşmet Kurt
Devrim Yakut - Mükerrem Kurt
Fatih Artman - Emirhan Kurt
Şevket Çoruh - Necati "Neco" Balcılar
Gülse Birsel - Mihriban
Derya Karadaş - Leyla
Su Kutlu - Zeynep Balcılar
Ayta Sözeri - Behiye
Devin Özgür Çınar - Gülümser Kurt
Deniz Hamzaoğlu - Kahraman Kurt
Rıza Akın - Selahattin Aladağ
Arif Erkin Güzelbeyoğlu - Dede
Erdal Cindoruk - Ruhi
Ünal Yeter - Okan

 

 

Dondurucu soğukta saatlerce boşuna beklediler! Manuş Baba özür dilediSivas'ta konser vereceği günler öncesinden duyurulan Manuş Baba'nın, binlerce kişiyi saatlerce beklettiği, soğuğu bahane edip sahneye çıkmadığı iddia edildi. Hayal kırıklığı yaşayan hayranları, ünlü şarkıcıya tepki gösterdi. İptal gerekçesini anlatan Manuş Baba'dan özür açıklaması geldi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber