Geri Dön

Angelina Jolie ile Brad Pitt'in kızları Shiloh sosyal medyada gündem oldu

Brad Pitt ile Angelina Jolie'nin ilk biyolojik çocuğu Shiloh Jolie Pitt, sosyal medyada gündem oldu. Takipçiler arasında, geçtiğimiz haftalarda annesinin başrolünde yer aldığı 'Eternals' isimli filmin galasında boy gösteren 15 yaşındaki Shiloh'un 'annesinin kızı' mı, yoksa 'babasının kızı' mı olduğu konuşuldu.

Angelina Jolie ile Brad Pitt'in kızları Shiloh sosyal medyada gündem oldu

Oscar ödüllü oyuncu Angelina Jolie (46), geçen hafta başrolünde yer aldığı yeni filmi 'Eternals'ın İtalya'nın başkenti Roma'da, 2021 Roma Film Festivali kapsamında yapılan galasına kızları Shiloh (15) ve Zahara (16) ile birlikte katılmıştı.

Kırmızı halı için siyah elbisesini spor ayakkabılarıyla kombinleyen Shiloh, uzun saçlarını da arkadan toplamıştı. Dudakları yüzünden annesi Angelina Jolie'ye, gülüşü ve yüz hatları nedeniyle babası Brad Pitt'e benzetilen Shiloh, galada en çok dikkat çeken isimlerden biri oldu.

'KİME BENZİYOR?'
Sosyal medya platformlarında milyonlarca kişi de onun annesinin kızı mı yoksa babasının kızı mı olduğunu konuştu. Shiloh Jolie Pitt'i bir grup takipçi annesine, bazıları ise babası Pitt'e benzetti. Hatta bazı sosyal medya kullanıcıları da onun hem annesinin hem babasının en kusursuz genlerini aldığı görüşünü savundu.

Jolie Pitt için "Brad Pitt'in fotoğrafıyla birlikte bakınca babasına, Angelina Jolie'nin yanında durduğunda ise annesine benziyor" yorumları yapıldı.

Angelina Jolie ile Brad Pittin kızları Shiloh sosyal medyada gündem oldu

'TERS GİDEN BİR ŞEY OLMAZ'
Bir sosyal medya kullanıcısı Twitter hesabından Shiloh'un hem annesinden hem de babasından bazı özellikleri aldığı görüşünü bildirdi. Bu kişiye göre; "Anne ve babanız Angelina Jolie ile Brad Pitt olduğunda en iyisi ortaya çıkar, yani görüntünüzde ters giden bir şey olamaz." Bazı takipçilere göre; Shiloh, gülmediği zaman annesine, güldüğü zaman da babasına çok benziyor.

Kime benzediği konusunda yorum yapan birçok kişiye göre; Shiloh Jolie Pitt'in yüzünün üst kısmı Brad Pitt'e alt kısmı, özellikle de dudakları annesi Angelina Jolie'ye benziyor.

Ayrıca Shiloh'nun "müthiş bir genetik mirasa sahip olduğunu" savunuldu.

Angelina Jolie ile Brad Pittin kızları Shiloh sosyal medyada gündem oldu

İLK KEZ ELBİSE GİYDİ
Öte yandan küçüklüğünden beri hep erkek kıyafetleri giymeyi tercih eden Shiloh Jolie Pitt, son dönemde annesiyle birlikte katıldığı kırmızı halı etkinliklerinde elbise ile boy göstermişti.

FOTOĞRAFLAR: BACKGRID USA/ SPLASH NEWS

Dondurucu soğukta saatlerce boşuna beklediler! Manuş Baba özür dilediSivas'ta konser vereceği günler öncesinden duyurulan Manuş Baba'nın, binlerce kişiyi saatlerce beklettiği, soğuğu bahane edip sahneye çıkmadığı iddia edildi. Hayal kırıklığı yaşayan hayranları, ünlü şarkıcıya tepki gösterdi. İptal gerekçesini anlatan Manuş Baba'dan özür açıklaması geldi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber