Geri Dön

'Bir evde iki Miss Turkey'

Miss Turkey büyük finalinde Türkiye’nin en güzel kızı Dilara Korkmaz oldu. Sunucu Dilay Korkmaz, kardeşini tebrik ederek, “Bir eve iki Miss Turkey tam olduk” dedi.

'Bir evde iki Miss Turkey'

Farmasi Miss Turkey, önceki akşam tarihi Fişekhane binasında görkemli bir törene ev sahipliği yaptı. İki bin kişilik başvurunun arasından 20 finalistin belirlendiği yarışmanın sunuculuğunu Berfu-Eser Yenenler üstlendi. Jüride ise Can Sandıkçıoğlu, Yıldırım Mayruk, Azra Akın, Arzum Onan, Aslıhan Koruyan Sabancı ve Çağla Şıkel vardı.

Bir haftada Lazzoni Hotel’de hazırlanan finalistler arasından Miss Turkey birincisi Dilara Korkmaz oldu. İkincinin Cemrenaz Turhan ve üçüncünün Şira Sahilli seçildiği gecede Su Bige Korucu ise Miss Turkey Farmasi oldu.

2010 yılında dereceye giren Dilay Korkmaz’ın kız kardeşi olan ve “Beni ben yapan her şeyimle bu yola çıktım” diyen Korkmaz, ülkemizi Miss World’de; Turhan, Miss Universe’te; Sahilli ise Miss Suprational’da temsil edecek.

Azra Akın 'yardım gecesinde dolandırıcılık' iddiasını canlı yayında anlattı!Kanal D’nin, hafta içi her gün canlı yayınlanan 'Neler Oluyor Hayatta' programında, "Umudum Olur musun? Derneği'ne bağış yapacağız" diyerek para toplayan ödül töreni yetkililerinin ortadan kaybolduğu iddiası konuşuldu. Dernek başkanı Azra Akın, dolandırıcılık iddialarıyla ilgili ilk kez konuştu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber