Geri Dön

Camdaki Kız Nalan'ın gerçek babası kimdir? Babası Adil'i oynayan Şerif Erol'un hayatı...

Camdaki Kız dizisinde Nalan'ın hikayesi izleyenleri etkilemeyi başarılıyor. Dizide annesi Feride tarafından sevgi görmediğine inanan Nalan'ın hayatı aslında bildiğinden çok farklıdır. Babası olarak bildiği Adil aslında Nalan'ın dedesidir. Peki, Nalan'ın gerçek babası kimdir? Babasını oynayan Şerif Erol kimdir?

Camdaki Kız Nalan'ın gerçek babası kimdir? Babası Adil'i oynayan Şerif Erol'un hayatı...

Kanal D'nin sevilen dizisi Camdaki Kız'da Nalan'ın hikayesi anlatılıyor. Kitaptan ekrana uyarlanan dizide Nalan adındaki genç kızın babası rolü ile Şerif Erol seyirci karşısına çıksa da gerçekte durum başkadır. Nalan, gerçek annesi Sema'yı kız kardeşi olarak öğrense de babası hakkında henüz bir bilgiye sahip değildir. İşte, Nalan'ın gerçek babası hakkında...

CAMDAKİ KIZ NALAN'IN GERÇEK BABASI KİMDİR?

Nalan'ın annesi Sema'nın yıllar önce öldüğü ve Feride ile Adil tarafından büyütüldüğü biliniyor. Dizinin uyarlandığı kitapta Nalan hakkında; anne ve baba dediği kişilerin aslında anneannesi ve dedesi olduğu, annesinin ortaokul yıllarındayken yanlarına gelen küçük dayısından hamile kaldığı ve kendisini doğururken hayatını kaybettiği geçiyor. Anneannesi ve dedesi onu güzel okullarda, lüks bir hayat içinde yaşatmış ama gerçekleri kızlarına söylememişlerdir Nalan bütün bunları evlendikten sonra babası öldüğünde öğrenmiştir.

ŞERİF EROL KİMDİR?

Erol, 8 Ekim 1963 tarihinde Karşıyaka, İzmir'de dünyaya geldi. Boğaziçi Üniversitesi Fizik Bölümünü kazandı. Ancak ardından Ekonomi Bölümüne geçmiştir. Uzun süre Boğaziçi Üniversitesi Oyuncuları bünyesinde oynadı ve 1997 yılında Açık Radyo'ya girdi.

Tiyatro eğitimi aldı ve dersler verdi. Bu sıralarda Stüdyo Oyuncuları Tiyatro alanında oyunlar oynadı. 2008 yılında da Stüdyo Oyuncuları'nda olmak üzere "Karanlık Korkusu" adlı oyununu sürdürdü ve 2014 yılında Bilgi Üniversitesinde kurulan Krek Tiyatrosu'nda "Babamın Cesetleri" adlı tiyatroda başrolü oynadı. 2000 yılından itibaren Bir İstanbul Masalı, Hırsız Polis, Bıçak Sırtı ve Koyu Kırmızı isimli dizilerin senaryo yazarlığını yaptı. Bir dönem TRT'de seslendirme yatı.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber