Geri Dön

Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu oyuncuları ve konusu! Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu nerede çekildi?

Cep Herkülü lakabı ile tanınan halterci Naim Süleymanoğlu'nun hayatını anlatan filmin başrolünde Hayat Van Eck yer alıyor. Film, 2019 yılında vizyona girdi. Televizyon ekranlarında film severlerin beğenisine sunulan Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu filmi oyuncu kadrosu haberimizde...

Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu oyuncuları ve konusu! Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu nerede çekildi?

Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu filminin yönetmenliğini Özer Feyzioğlu yaparken senaryosunu Barış Pirhasan yazdı. Biyografi ve dram türündeki yerli filmde Türkiye sınırlarını aşarak dünyada başarısıyla adını duyuran Naim Süleymanoğlu'nu hayatının bir bölümü ekrana geliyor. 

CEP HERKÜLÜ NAİM SÜLEYMANOĞLU KONUSU

Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu, ülkemiz ve dünya spor tarihine adını altın harflerle yazdıran efsanevi halterci Naim Süleymanoğlu’nun hayat hikayesini konu ediyor. İlk Dünya Rekoru’na imza attığında 15 yaşında olan, spor kariyerine 7 Dünya Rekoru,üç farklı olimpiyatta kazandığı 3 Olimpiyat Altın Madalya, 6 Avrupa Şampiyonluğu ile 7 tane Dünya Şampiyonluğu ve daha nice başarılar sığdıran Naim Süleymanoğlu’nun hayatının anlatıldığı filmde, Süleymanoğlu’na Hayat Van Eck hayat veriyor.

CEP HERKÜLÜ NAİM SÜLEYMANOĞLU NEREDE ÇEKİLDİ?

Tarihe damga vuran sporcu Naim Süleymanoğlu'nun hayatını konu edinen film, Kırcali, Momçilgrad ve Sofya çekimlerinin yanında bazı sahneleri Türkiye ve Azerbaycan'da çekildi.

OYUNCULARI

Hayat Van Eck - Naim Süleymanoğlu
Yetkin Dikinciler - Süleyman Süleymanoğlu
Selen Öztürk - Hatice Süleymanoğlu
Gürkan Uygun - Enver Türkileri
İsmail Hacıoğlu - Mehmet Tunç
Uğur Güneş - Cemal Tunalı
Renan Bilek - Remzi
Barış Kıralioğlu - Turgut Özal
Bülent Alkış - Atalay Göktuna
Levent Ülgen - Can Pulak
Berat Yenilmez - Selim Egeli

 

Emre Aşık şikayetçi olarak dinlendi: Mesajda beni öldüreceği yazıyorduDüzce'de eski milli futbolcu Emre Aşık'ı öldürmeyi planladıkları iddiasıyla eski eşi Yağmur Sarnıç'ın da aralarında bulunduğu 3 sanığın yargılandığı davada Emre Aşık, talimatla Anadolu Adliyesi'nde ifade verdi. Aşık ifadesinde sanık Erdi Sungur'un avukatına ulaştığını, Baycan Şentürk'ün ikinci tetikçi olarak yer aldığını ve kendisini öldüreceklerine dair mesajlar olduğunu söyledi. Anadolu 4. Ağır Ceza Mahkemesi'nde gerçekleşen talimat duruşmasına şikayetçi Emre Aşık ile avukatları Funda Sadıkahmet ve Hasan Tahsin Cevizoğlu katıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber