Geri Dön

Çukur'un yeni sezon fragmanı yayınlandı! Çukur'un 4.yeni sezonu ne zaman, hangi tarihte başlayacak?

Çukur'un yeni sezon fragmanı yayınlandı. Bu sene 4.sezonu ile izleyicilerle buluşacak olan Çukur'un yeni bölüm fragmanında Barış Arduç ve Aras Bulut İynemli'nin sahneleri dikkat çekti. İzleyiciler Çukur'un 4.sezonunun başlayacağı tarihi merak ediyor.Peki Çukur yeni sezonu ne zaman başlayacak?

Çukur'un yeni sezon fragmanı yayınlandı! Çukur'un 4.yeni sezonu ne zaman, hangi tarihte başlayacak?

Çukur'un yeni sezon fragmanı izleyicilerle buluştu. Uzun yıllardır ekranlara gelen Çukur'un yeni sezon fragmanında Yamaç Koçovalı ve Arık Böke Erdenet'in karşılaştığı anlar ön plana çıkıyor. 4.sezonun başlayacağı tarih araştırılan konular arasında yer alıyor.

ÇUKUR'UN YENİ SEZON FRAGMANI YAYINLANDI

Nefes kesen tanıtımda Yamaç Koçovalı ve Arık Böke Erdenet'in karşı karşıya geldiği anlar yeni sezona olan ilgiyi arttırırken, Arık Böke Erdenet'in "Seni o Çukur'a gömeceğim Yamaç Koçovalı!" sözleri ikili arasında yaşanacak mücadeleyi gözler önüne seriyor. Aksiyon dolu dövüş sahneleri dizinin hayranlarında büyük heyecan uyandırırken, Mustafa Avkıran'ın canlandıracağı Cengiz Erdenet karakteri tanıtımda dikkat çekiyor. Yeni sezonda Koçovalı ve Erdenet aileleri arasında yaşanacaklar ise şimdiden merakla bekleniyor.

ÇUKUR YENİ SEZONU NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Çukur'un yeni sezon fragmanı yyaınlandı. Fragmanda Çukur'un yeni sezonun yakında başlayacağı detayı yer aldı.

Magazin Haberleri Bülteni (23 Haziran 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet