Geri Dön

Cüneyt Özdemir Kanal D Ana Haberi sunacak!

Uzun süre 5N1K programının sunuculuğunu üstelenen Cüneyt Özdemir bu akşamdan itibaren Kanal D Ana Haber Bültenini sunacak. Mehmet Ali Birand'ın eski öğrencisi olan Cüneyt Özdemir yeni kanalında yepyeni bir haber sunumuyla seyirci karşısına çıkacak.

Cüneyt Özdemir Kanal D Ana Haberi sunacak!

Kanal D'den yapılan açıklamaya göre Mehmet Ali Birand'ın ölümü ile boşalan ve Serdar Cebe'nin doldurduğu Ana haber ve 32. Gün programlarının yeni sunucusu Birand'ın eski öğrencisi Cüneyt Özdemir oldu. Cüneyt Özdemir, Birand'ın 32. Gün programında yetiştirdiği öğrencilerinden biriydi.

'Kanal D Ana Haber' Cüneyt Özdemir ve 'haberi yaşatan habercilik' sloganıyla yeni bir döneme başlıyor. Bu akşamdan itibaren Kanal D Ana Haber’de artık, haberlerin işleniş biçimi, dili, görüntü kullanımı fark yaratacak biçimde değişecek.

Günün en önemli gelişmesi tüm yönleriyle etraflıca işlenecek, neden-sonuç ilişkileri üzerine odaklanılacak. Gerektiğinde canlı yayın konuğu uzmanların görüşlerine yer verilecek. Yeni teknolojilerle donatılacak yeni haber stüdyosu, dinamik ve ayakta sunumu içeren özelliklerde olacak ve 3D grafiklerle, hologram görsellerle haberin anlatımına da imkan tanıyacak.

Kanal D Ana Haber ayrıca, yeni grafiği, yeni jeneriği ve yeni alt yazı (KJ) formatıyla ekrana gelecek. Ayrıca, Cüneyt Özdemir CNN Türk’teki 5N1K programına da Kanal D’de devam edecek.

Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber