Geri Dön

Demet Akalın’dan sesini kaybeden Tüdanya’ya destek

2020 yılında kalp krizi geçiren Tüdanya, bir süredir kanser ile mücadele ediyor. Gırtlak kanseri olan ve sesini kaybeden Tüdanya'ya ilk destek ünlü popçu Demet Akalın'dan geldi.

Demet Akalın’dan sesini kaybeden Tüdanya’ya destek

'Seni Sevmeyen Ölsün' şarkısıyla bir döneme damga vuran Tüdanya'dan kötü haber geldi.

2020 yılında kalp krizi geçiren şarkıcı Tüdanya, gırtlak kanseri ile mücadele etmeye başladı. Yaklaşık beş aydır hastanede tedavi gören Tüdanya'dan kötü haber geldi. Gırtlağı alınan 60 yaşındaki ünlü sanatçının sesini de kaybettiği belirtildi.

Demet Akalın, Tüdanya'nın şarkıları ile büyüdüğünü ve ona maddi ve manevi olarak destek olmak istediğini söylemişti. Tüdanya'ya ulaşan Demet Akalın'ın, usta sanatçıya maddi olarak yardımda bulunduğu öğrenildi.

ŞARKILI TEŞEKKÜR
Konu ile ilgili açıklama yapan Onur Akay, "Az önce hem Demet Akalın'la hem de ortak arkadaşımız Zühre Gülşen aracılığı ile Tüdanya ile konuştum. Güzel yürekli Demet Akalın Tüdanya'ya maddi olarak yardım etti ve manevi olarak da onu çok mutlu etti. Tüdanya ise maddi yardımı, Demet'e en güzel bestelerinden birini vererek kabul etti. İnşallah arabesk okumak isteyen yorumcularımız da Tüdanya'nın bestelerinden albümlerini alırlar ve sanatçılarımız ona özel bir gece düzenler" dedi.

Esra Dermancıoğlu'nun teknede zor anları'Fatmagül'ün Suçu Ne?' dizisinde canlandırdığı 'Mukaddes yenge' rolüyle akıllara kazınan oyuncu Esra Dermancıoğlu, sosyal medya sayfasından yaptığı paylaşımlarla gündeme geliyor. Esra Dermancıoğlu son olarak tekne videosuyla sevenlerini güldürdü.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber