Cadde'Dilan Polat ve Engin Polat, cezaevinde öpüşmenin yolunu buldu!'

'Dilan Polat ve Engin Polat, cezaevinde öpüşmenin yolunu buldu!'

07.12.2023 - 13:30 | Son Güncellenme:

Hakkında vergi kaçırma iddiasına ilişkin başlatılan soruşturma kapsamında tutuklanan Dilan Polat ile Engin Polat'ın avukatı Hüseyin Kaya, fenomen çiftin cezaevindeki ilginç 'buluşma' yöntemini anlattı. '2.Sayfa' sunucuları Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel, canlı yayında 'cezaevi romantizmi'ni masaya yatırdı.

Dilan Polat ve Engin Polat, cezaevinde öpüşmenin yolunu buldu

Fenomen Dilan Polat ve eşi Engin Polat, Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma kapsamında 'Suç işlemek amacıyla örgüt kurma', 'Suç örgütüne üye olmak', 'Suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama' ve 'Vergi kanununa muhalefet' suçlarından 4 Kasım'da tutuklanmıştı.

Haberin Devamı

TV8'de Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel'in sunumuyla ekranlara gelen '2. Sayfa' programında, cezaevinde bulunan fenomen çiftle ilgili ortaya atılan ilginç bir iddia konuşuldu.

Dilan Polat ve Engin Polat, cezaevinde öpüşmenin yolunu buldu

Gülşen Yüksel, "2. Sayfa'ya romantik bir haber ile başlayalım, cezaevi romantizmi. Polat çiftinin avukatı Hüseyin Kaya, müvekkillerinin ilginç buluşma yöntemini anlattı" dedi.

"AŞIK OLAN BİRBİRLERİNİ ÖZLEMİŞLER"

Söze giren diğer sunucu Müge Dağıstanlı, olayı şöyle aktardı:

Hüseyin Kaya, Ankara Masası'nda Fatih Atik'e konuştu. Konuşmasından anlıyoruz ki aşık olan çift, birbirlerini özlemişler. Dilan, avukatın elini öpüyor ve 'Elini silmeden Engin’e git, o da aynı yerden elini öpsün' diyor.

Dilan Polat ve Engin Polat, cezaevinde öpüşmenin yolunu buldu