Geri Dön

Farkına varmadan mutsuz olmuş

Geçirgen bağırsak sendromuna yakalanan Tuba Ünsal, belirtileri anlattı. Oyuncu, “Sürekli şişkinlik, uykusuzluk ve mutsuzluk... Yıllarca farkına varamadanyaşıyormuşsunuz” dedi

Farkına varmadan mutsuz olmuş

Tuba Ünsal, Instagram’dan soru-cevap yaptı. Geçirgen bağırsak sendromu hastalığına yakalanan oyuncu, “Belirtileri neler?” sorusuna, “Sürekli şişkinlik, uykusuzluk ve mutsuzluk... Yıllarca farkına varamıyormuşsunuz. Sonra bağırsak diyetiyle toparlanıyor” yanıtını verdi. Uzun zamandır ekranda olmayan Ünsal, “Çocuklar (Sare ile Civan Mert) artık büyüdü. Önümüzdeki sezon seyirci karşısındayım” dedi.
Ressam Haluk Akakçe’yle aşk sorularına oyuncu, “Üniversitede tez yazarken tanışmıştık. Sonra New York’ta birlikte yaşadık. Sevdiğim arkadaşım. Bir de Haluk evli” diye cevap verdi. Hastalığı nedeniyle Bodrum’da sağlıklı beslenme kampında olan Ünsal, “Kızlarınız nerede?” sorusuna ise, “Artık babalarında daha uzun kalabiliyorlar. Benim de yalnız zaman geçirmeye ihtiyacım var. Beş günlük ayrılık herkese iyi geldi” cevabını verdi.

Magazin Haberleri Bülteni (21 Haziran 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet