Cadde Gül Sunal: Ali'yi, Kemal ile karşılaştırmak doğru değil!

Gül Sunal: Ali'yi, Kemal ile karşılaştırmak doğru değil!

11.04.2023 - 12:50 | Son Güncellenme:

Ali Sunal ve Doğa Rutkay’ın başrollerini paylaştıkları, 14 Nisan’da vizyona girecek 'Hava Muhalefeti' filminin galası, dün akşam Kanyon'da gerçekleşti. Murat Kepez'in yönetmen koltuğunda oturduğu filmin galasına katılan merhum sanatçı Kemal Sunal'ın eşi Gül Sunal, oğlu Ali Sunal ile ilgili basın mensuplarının yönelttiği soruları cevapladı.

Gül Sunal: Aliyi, Kemal ile karşılaştırmak doğru değil

Hava Muhalefeti'nin galasına katılan ünlüler arasında; Gül Sunal, Ezo Sunal, Yasemin Sakallıoğlu, Burak Yırtar, Fettah Can, Feyza Altun, Cansu Kurtçu, Nazlı Sunal, Kerimcan Kamal, Pınar Altuğ, Yağmur Atacan, Derya Uluğ, Rachel Araz, Hatice Aslan, Mahir İpek, Alper Kul, Açelya Topaloğlu, Onur Buldu, Özgün Aydın, Uğur Bilgin, Erdem Yener, Onur Atilla, Hakan Bilgin, Özge Borak, Toygan Avanoğlu, Aslı İnandık, Hüsnü Güreli, Hakan Ateş, Alpay Erdem, Giray Altınok, Özgür Ozan, Gürhan Altundaşar ve Murat Cemcir vardı.

Gül Sunal: Aliyi, Kemal ile karşılaştırmak doğru değil

Haberin Devamı

"O ARTIK HERKESİN KEMAL'İ"

3 Temmuz 2000'de vefat eden Türk Sineması'nın efsane isimlerinden Kemal Sunal'ın eşi Gül Sunal, "Çok heyecanlı ve mutluyum. Ali, sürekli beni arayıp 'Gelecek misin?' diye sordu. Onu, Kemal (Sunal) ile karşılaştırmak hiç doğru değil. Herkes kendi yapabildiğini yapacak. Kemal aramızdan ayrıldığında onu her zaman yaşatacağıma dair kendime söz vermiştim. Bunun için bir Youtube kanalı açtım ve orada Kemal'in kendisi için yaptığı arşivi paylaşıyorum. O artık herkesin Kemal’i oldu" dedi.

Gül Sunal: Aliyi, Kemal ile karşılaştırmak doğru değil

"BODRUM'A YERLEŞTİK"

Müzisyen Cansu Kurtçu, "Doğa Rutkay benim ahiretliğim. Güzel bir film olduğundan eminim. Ailecek Bodrum’a yerleşmeye karar verdik. Şehir hayatından uzaklaşıp, daha sakin bir yaşam sürdürmek istiyoruz. Bana göre artık İstanbul’un enerjisi bitti" sözleriyle arkadaşına destek oldu.

Gül Sunal: Aliyi, Kemal ile karşılaştırmak doğru değil

Haberin Devamı

"ÜNLÜ OLMAK BASİTLEŞTİ"

Eşi Yağmur Atacan ile poz veren oyuncu Pınar Altuğ, "Gülmek denilince akıllara Sunal Ailesi gelir. Arkadaşımın başarısını görmek beni çok mutlu eder. Gişesi bol olsun" ifadelerini kullandı.

1994 yılında düzenlenen Miss Turkey yarışmasında Türkiye güzeli seçilen Altuğ, "Güzellik yarışmalarının eski heyecanı ve kıymeti kalmadı. Ünlü olmak biraz daha basitleşti. Ben sokağa çıktığımda herkes parmakla gösteriyordu ve beni tanıyordu. Benim ünlü olma prensibim budur. Teknolojik hızdan memnun değilim. Bazen eski kafalı olmak çok daha iyidir" açıklamasını yaptı.

Gül Sunal: Aliyi, Kemal ile karşılaştırmak doğru değil

"UZUN ZAMANDIR İLK KEZ İNSAN İÇİNE ÇIKTIM"

Derya Uluğ, "Güzel ve keyifli bir film izleyeceğimizi düşünüyorum. Gülmeye hasret kaldığımız bir dönemde olduğumuz için böyle filmlere ihtiyacımız var" şeklinde konuştu.

Gül Sunal: Aliyi, Kemal ile karşılaştırmak doğru değil

Ünlü şarkıcı, "Albüm çalışmaları için stüdyoya kapandık, kampa girdim. Güzel gidiyor. Uzun zamandır ilk kez bugün insan içine çıktım. Buradan tekrar stüdyoya geçeceğim" dedi.

Yazarlar