Geri Dön

Haluk Levent: Tıraş olunca evden çıkmadım

Radyo D’nin programcıları, sosyal medya üzerinden canlı yayınlarla gündeme damga vuran isimleri ağırlamaya devam ediyor. Geçtiğimiz akşam Radyo D instagram hesabından 'Adem Metan Show’un konuğu Ahbap Derneği Başkanı, müzisyen Haluk Levent oldu.

Haluk Levent: Tıraş olunca evden çıkmadım

Corona virüs günlerinde yardımlarına devam eden Ahbap’a yüzbinlerce başvuru olduğunu belirten Haluk Levent, “Yüzbinlerce insanın kaç tanesine dokunabiliriz? Kiralarını ödeyelim, yiyecek malzemelerini alalım istiyoruz. İstatiksel olarak bilgi vereyim, corona virüs ilk çıktığında kasamızda 970 bin TL civarı vardı. Biz bunu 2 bin yüz aileye gıda paketi yapalım istedik. Sonra da sanatçılardan, futbolculardan oluşan bir kampanyayla 10 bin 500 aileye daha ulaştık. Şimdi ise valilik, belediyelerle ortak çalışıp vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını belirleyerek, onlara gıda paketleri yollayacağız” dedi.

Haluk Levent, corona virüs tedbirleri kapsamında daha hijyenik olmak için yıllardır kesmediği sakallarını tıraş etmişti. Levent, konuyla ilgili soruya "Tıraş olunca evden çıkmadım. 15 yıl sonra sakallarımı kestim. Aynada kendimi görünce 'Bu kadar da olmaz' dedim. Benim için iğrenç günlerdi" yanıtını verdi.

Radyo D 104.0 frekansında.

İrem Sak: Yardım gönderin!Oyuncu İrem Sak, Instagram hesabı üzerinden yaptığı esprili paylaşımlarla takipçilerini eğlendirmeye devam ediyor. Güzel oyuncu son olarak ağzında kürdan çevirdiği anları yayınladı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber