Geri Dön

Hamza Yazıcı kimdir? Hamza Yazıcının sevgilisi Şenay Forbes

Oyuncu Hamza Yazıcı ile görüntülenen Şenay Forbes merak konusu oldu. Çok Güzel Hareketler 2 kadrosunda yer alan ve son olarak Camdaki Kız dizisinde Tako karakterini canlandıran Hamza Yazıcı'nın sevgilisi Şenay Forbes ile olan fotoğrafları büyük beğeni topluyor. Peki, Şenay Forbes kimdir?

Hamza Yazıcı kimdir? Hamza Yazıcının sevgilisi Şenay Forbes

Şenay Forbes kimdir? “Camdaki Kız”ın Tako’su Hamza Yazıcı, sevgilisi Şenay Forbes ile Alaçatı’da görüntülendi. Hamza Yazıcı, ilişkisi hakkında şöyle dedi: “Bana ‘Sempatiksin’ diye yürüdü. İlk atak ondan geldi. Ben de elimden geleni ardıma koymadım, onun koştuğu kadar koştum.”

HAMZA YAZICI KİMDİR?

Şubat 1992 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi ve aslen Hatay - Antakya'lıdır. Hamza Yazıcı'nın boyu, 128 cm'dir. Çocukluğundan bu yana oyuncu olma hayali olan Hamza Yazıcı, çeşitli kurumlardan temel oyunculuk dersleri almıştır. 2008 yılından beri profesyonel tiyatrocu olan Hamza Yazıcı, ilk olarak Güldür Güldür programında oynadığı Taylan karakteri ile dikkat çekmiştir.

Seda Sayan ve Mehmet Ali Erbil sahnede barıştı!Bir süredir sağlık problemleri ile mücadele eden ve tedavi süreci tamamlandıktan sonra eski sağlığına kavuşan Mehmet Ali Erbil, arasının bir süredir bozuk olduğu ünlü şarkıcı Seda Sayan’ın sahnesine konuk oldu. Dün Kuruçeşme’de konser veren Sayan ile Erbil'in arasındaki diyalog geceye damga vurdu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner