CaddeHayat Bilgisi’nin Barbie Gamze’sinden müjdeli haber! İpek Erdem ekranlara dönüyor

Hayat Bilgisi’nin Barbie Gamze’sinden müjdeli haber! İpek Erdem ekranlara dönüyor

21.06.2024 - 11:34 | Son Güncellenme:

2003-2006 yılları arasında yayınlanan 'Hayat Bilgisi' dizisinde canlandırdığı 'Barbie Gamze' rolü ile hafızalara kazınan İpek Erdem, Türkiye'ye geri döndü. Kenan Doğulu'nun konserinde muhabirlerle sohbet eden isim, yakında ekranlarda olacağının müjdesini verdi.

Hayat Bilgisi’nin Barbie Gamze’sinden müjdeli haber İpek Erdem ekranlara dönüyor

Türk televizyon tarihinin en sevilen dizileri arasında yer alan ve 2003-2006 yılları arasında yayınlandığı dönemde, özellikle gençler tarafından sıklıkla takip edilen 'Hayat Bilgisi' dizisinde, Barbie Gamze karakterini canlandıran İpek Erdem'in yıllar içindeki değişimiyle dikkat çekiyor.

Haberin Devamı

'Hayat Bilgisi' dizisinde canlandırdığı Barbie karakteri ile şöhreti yakalayan İpek Erdem daha sonra sırası ile Elveda Rumeli, Yer Gök Aşk, Lale Devri, Böyle Bitmesin, Kuzgun gibi bir çok önemli dizi ve sinema filminde rol almıştı. Son olarak 'Çıplak' adlı dizi ile izleyici karşısına çıkan İpek Erdem, Kenan Doğulu konserinde görüntülendi.

ÜLKEYE GERİ DÖNDÜ

'Hayat Bilgisi' dizisinde canlandırdığı 'Barbie' karakteri ile şöhreti yakalayan İpek Erdem, dört yılın ardından yerleştiği Paris'ten yurda geri dönmüştü.

Erdem, "Buradan gidince aslında bizim ne kadar değerli ve zengin bir kültürümüz olduğunu anladım" demişti.

GÜZEL HABERİ VERDİ

İpek Erdem, son olarak Kenan Doğulu'nun konserinde görüntülendi. Beyazlar içerisinde gelen ünlü isim, sevenlerine müjdeli haberi duyurdu.

Haberin Devamı

Hayat Bilgisi’nin Barbie Gamze’sinden müjdeli haber İpek Erdem ekranlara dönüyor

"VAR DA VAR"

Oyuncu, "Romantik komedi filminde oynayacağım. İşte bir tiyatro oyunum var. Var da var. Önümüzdeki sezon keyfim yerinde..." ifadelerini kullandı.

Hayat Bilgisi’nin Barbie Gamze’sinden müjdeli haber İpek Erdem ekranlara dönüyor