Geri Dön

John Travolta kaybettiği eşinin Anneler Günü'nü kutladı

Hollywood yıldızı John Travolta, geçen yıl kanser nedeniyle kaybettiği eşi Kelly Preston'ı 'Anneler Günü'nde andı. Duygusal bir yazı kaleme alan Travolta, hem eşine özlemini dile getirdi hem de çocukları için teşekkür etti.

John Travolta kaybettiği eşinin Anneler Günü'nü kutladı

İtalyan kökenli Amerikalı oyuncu John Travolta'nın kendisi gibi oyuncu olan 29 yıllık eşi Kelly Preston, geçtiğimiz yıl temmuz ayında kansere yenik düşmüştü.

Eşine duyduğu özlemi her fırsatta dile getiren Travolta, Preston'ı 'Anneler Günü'nde de unutmadı. Sosyal medya hesabından iki fotoğraf yayınlayan Hollywood yıldızı, ilk olarak eşi ve şu anda 10 yaşında olan Benjamin ve 21 yaşındaki Ella Bleu ile birlikte çekilen bu karesini yayınladı.

John Travolta kaybettiği eşinin Anneler Gününü kutladı

John Travolta, daha sonra Kelly Preston ve 2009 yılında 16 yaşındayken hayata veda eden oğulları Jett ile yıllar önce objektif karşısında verdiği bu pozu paylaştı.

Duygusal bir yazı kaleme alan Travolta, gönderisinde, "Sevgili Kelly; sen benim hayatıma, tanıdığım en harika üç çocuğu getirdin. Teşekkürler... Seni seviyoruz ve özlüyoruz... 'Anneler Günü'nde kutlu olsun" ifadelerini kullandı.

John Travolta kaybettiği eşinin Anneler Gününü kutladı

57 YAŞINDA HAYATA VEDA ETMİŞTİ
Öte yandan yaklaşık iki yıl boyunca gizlice kanserle mücadele eden Kelly Preston, 57 yaşında hayatını kaybetmişti.

John Travolta ve Kelly Preston, bu süreci basın ve kamuoyundan gizli tutmuştu.

"GÜZEL KARIMI KAYBETTİM"
Ünlü oyuncu, eşini kaybettikten sonra, "Kalbi kırık bir şekilde sizi güzel karım Kelly'nin kanserle iki yıldır sürdürdüğü savaşı kaybettiği konusunda bilgilendirmek isterim. Birçok kişinin sevgisi ve desteğiyle cesur bir şekilde savaştı. Ben ve ailem Md Anderson Kanser Merkezi'ndeki doktorlarına ve hemşirelere onun yanında olan çok sayıdaki arkadaşına ve sevdiklerini sonsuza kadar minnettar kalacağız. Kelly'nin sevgisi ve hayatı hep hatırlanacak. Annelerini kaybeden çocuklarıma vakit ayırmak için bir süre sosyal medyadan uzak kalacağım" açıklamasını yapmıştı.

Çift, 'The Experts' filminin çekimlerinde tanışmış ve bir süre sonra da Paris'te nikah masasına oturmuştu.

11 YIL ÖNCE EVLAT ACISI YAŞAMIŞ
John Travolta ve Kelly Preston'un iki çocuğu bulunuyor. Ayrıca Travolta ve Preston'ın, Jett isimli diğer çocuğu ise 16 yaşında Bahamalar'da hayatını kaybetmişti.

 

Magazin Haberleri Bülteni (17 Haziran 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet