Geri Dön

MasterChef'te komik anlar! Sandalyesi kırılan Somer Sivrioğlu yere düştü

Dün akşam final bölümüyle ekrana gelen MasterChef Türkiye'de şeflerin eğlenceli anlarının bulunduğu özel bir video yayınlandı. Stüdyoya kurulan tadım masasındaki yerine oturan Somer Siviroğlu'nun sandalyesinin kırılarak yere düşmesi herkesi kahkahaya boğdu.

MasterChef'te komik anlar! Sandalyesi kırılan Somer Sivrioğlu yere düştü

Jüri üyeliklerini Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu'nun yaptığı MasterChef Türkiye, dün akşam final yaptı. Eren ve Hasan'ın kıyasıya mücadele ettiği yarışmanın kazananı Eren Kaşıkçı oldu.

Yarışmanın son bölümünde; Eren ve Hasan imza tabaklarını hazırlarken; altı ay boyunca yaşananlar için hazırlanan video da yayınlandı. Şefler için hazırlanan eğlenceli videoya Somer Sivrioğlu'nun sandalyeden düştüğü anlar damga vurdu.

Yarı final için hazırlanan masaya geçen Sivrioğlu'nun oturduğu sandalye kırılıyor. Ünlü şefin yere yığıldı anlara şahit olan Mehmet Yalçınkaya ve Danilo Zanna da büyük bir şok yaşıyor. O anları izleyen yarışmacılar ve şefler kahkahaya boğuldu.

MasterChefte komik anlar Sandalyesi kırılan Somer Sivrioğlu yere düştü

'Yargı'da Engin'in cinayetindeki şüpheliler artıyor!Kanal D’nin Ay Yapım imzalı dizisi 'Yargı'nın yeni bölüm tanıtımında; Neva, cinayet şüphelileri arasına giriyor. Ceylin ise Ilgaz’ın savcılıktan istifa ettiğini öğreniyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber