Geri Dön

Recep Aktuğ'un kızından duygusal paylaşım!

18 gün önce hayatını kaybeden Recep Aktuğ'un kızı Zeynep Aktuğ, sosyal medya hesabından babasıyla ilgili paylaşım yaptı.

Recep Aktuğ'un kızından duygusal paylaşım!

65 yaşında tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Recep Aktuğ, ölümüyle sevenlerini yasa boğmuştu. Aktuğ'un vefatından üzerinden tam 18 gün geçerken kızının sosyal medya paylaşımı herkesi duygulandırdı.

Babasıyla pozunu yayınlayan Zeynep Aktuğ, fotoğrafa; "Ne güzel gülerdik birlikte... En çok sen güldürürdün beni. Moralim bozuk olsa hemen anlardın gözümden...”Geç otur bakiyim ne oldu” derdin. Bir dost gibi beni dinleyip, bir baba gibi öğüt verip,bir arkadaş gibi kahkahalarla devam ederdik sohbetimize. 18 gün oldu. Çok özlüyorum..." notunu düştü.

Recep Aktuğun kızından duygusal paylaşım

Derya Tuna ve komşusunu davalık eden tekme tokat kavga güvenlik kamerasında!Sarıyer'de İbrahim Tatlıses'in eski eşi Derya Tuna'nın oturduğu sitenin bahçesinde çıkan kavga, Tuna ve komşusunu karşı karşıya getirdi. İki taraf birbirini suçlarken, kavga güvenlik kamerasına yansıdı. Derya Tuna'nın, komşusuna "Kapıda adamlarım kocanı ve oğlunu öldürmek için bekliyor. Dua edin olayı İbrahim Tatlıses duymadı. Çok kötü adamlara çattınız" dediği iddia edildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber