Geri Dön

Recep Aktuğ'un vefa gecesine 50 kişi katıldı

KOAH rahatsızlığı nedeniyle zor günler geçiren Recep Aktuğ’u için gerçekleştirilen yardım gecesine 11'i ünlü 50 kişi katıldı. Toplamda 3.000 TL yardım toplandı.

Recep Aktuğ'un vefa gecesine 50 kişi katıldı

2. Sayda'da yer alan habere göre, önceki akşam Kaan Erkam’ın ev sahipliğinde Beyoğlu Çiçek Bar’da düzenlenen Recep Aktuğ'a vefa gecesine, Selçuk Ural, Mehmet Ulay ve Anta Toros gibi sanatçılar katıldı. Ünlü isimlerin sahne aldığı organizasyona 11'i ünlü toplam 50 kişi katıldı. Rahatsızlığı nedeniyle geceye katılamayan oyuncu, gönderdiği teşekkür videosunda, “Sizlerle birlikte olmayı çok isterdim ama maalesef şu anda doktorum da izin vermediği için hiçbir yere hareket edemiyorum. Orada olduğunuzu ve bana güç verdiğinizi biliyorum. Kalbim sizlerle” şeklinde konuştu. Geceden toplam 3.000 TL gelir elde edildi.

Kaan Erkam, sanatçının Aşk-ı Memnu'da beraber rol aldıkları Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ'a da maille ulaştıklarını ama cevap alamadıklarını söyledi.

REPEP AKTUĞ: MUHTAÇLIK YOK
Çıkan haberlerin ardından Recep Aktuğ, sosyal medya hesabından açıklama yaptı. “Benim adıma bir takım paraların toplandığını, sanki muhtaçlık durumu varmış gibi bir yansıma gösterildi. Yazılara üzüldüm. Arkadaşların bunlardan haberi yok. 'Sırtımdaki çimentodan dolayı dışarı çıkamıyor, eve hapis kaldı' denmiş böyle bir şey yok. Doktorlar sadece dışarıdan enfeksiyon kapmamam adına bunu yasakladılar. Nekahat dönemidir. Bu ağrıların geçmesini bekliyorum.“David Beckham eşi Victoria Beckham'ın kalçalarını paylaştıDavid Beckham, Spice Girls’ün eski üyesi ve ünlü moda tasarımcısı eşi Victoria Beckham'ın kalçalarını paylaşınca olay oldu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber