Geri Dön

Sadakatsiz son bölüm (43. bölüm) izle tek parça FULL! Sadakatsiz 44. yeni bölüm fragmanı...

Sadakatsiz dizisi 43. son bölümü ile çarşamba akşamı izleyenlerin karşısına çıktı. Asya, Ali nedeniyle köşeye sıkışsa da Leyla'nın Aras'dan vazgeçmemesi durumu zora sokar. Sevilen dizi Sadakatsiz 44. yeni bölüm fragmanı heyecanla bekleniyor. Peki, Sadakatsiz son bölümde neler oldu?

Sadakatsiz son bölüm (43. bölüm) izle tek parça FULL! Sadakatsiz 44. yeni bölüm fragmanı...

Kanal D'nin en çok izlenen dizisi Sadakatsiz'de sular durulmuyor. Volkan'ın yaptığı son hamle işleri içinden çıkılmaz hale getirir. Asya ise Aras ile oldu derken oğlu Ali'nin karşı koyuşları ile karşılaşır. Nefes kesen son bölüm ardından Sadakatsiz'in beklenen yeni bölüm fragmanı da henüz yayımlanmadı. İşte, Sadakatsiz 43. son bölüm...

Asya, Ali ve Volkan’ın Aras’ın evine gelmeleri ve evlilik teklifine şahit olmaları ile kendisini yine bir çıkmazın içinde bulur. Bu teklife henüz cevap verememişken, Leyla’nın Aras'tan boşanmasına rağmen ondan vazgeçmemesi işleri çıkmaza sokar.

Leyla'ya yeni planında sürpriz bir isim eşlik ederken, Derin ve Volkan ilişkisini daha karmaşık hale getirecek bir olay yaşanır. Ali, annesine tepki verip babasına yaklaşırken Asya oğlu için kendi hayatından ödün vererek yeni bir fedakarlık yapacak midir? 

SADAKATSİZ SON BÖLÜM FULL İZLE

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber