Geri Dön

Şarkılar Bizi Söyler hangi gün? Şarkılar Bizi Söyler'in bu haftaki konukları kim?

Şarkılar Bizi Söyler 4. bölüm konukları gündemde araştırılan konular arasında. Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici'nin sunumuyla ekrana gelen Şarkılar Bizi Söyler programı her hafta farklı konuklarla müzik şöleni sunuyor. Peki, Şarkılar Bizi Söyler 4. bölüm konukları kimler, bu hafta kimler var?

Şarkılar Bizi Söyler hangi gün? Şarkılar Bizi Söyler'in bu haftaki konukları kim?

Kanal D'nin sevilen programı Şarkılar Bizi Söyler her hafta izleyici karşısına çıkıyor. Birçok başarılı sanatçının şarkılar seslendirdiği programda her hafta farklı bir usta ismin eserleri sunuluyor. Dikkat çeken Şarkılar Bizi Söyler'de bu hafta kimler var, hangi gün ekrana gelecek? İşte, detaylar...

ŞARKILAR BİZİ SÖYLER HANGİ GÜN? 

Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici ile birlikte birçok başarılı sanatçının yer aldığı Şarkılar Bizi söyler Kanal D ekranlarına her hafta perşembe akşamı saat 20:00'de seyirci ile buluşuyor.

ŞARKILAR BİZİ SÖYLER BU HAFTAKİ KONUKLARI

Şarkılarla müzik şöleni yaşanan programda 18 Mart Perşembe akşamı kimlerin olacağı da belli oldu. Şarkılar Bizi Söyler 4. bölümde Ferdi Tayfur şarkıları teması işlenecek. Konuklar ise; Serkan Kaya, Ahmet Selçuk İlkan, Tuğçe Tayfur, Serdar Ortaç ve Taksim Trio oluyor.

'Ece Ünel İle Susma'da acılı anne ihbarcı ve katil zanlısına seslendiKanal D’nin sunuculuğunu deneyimli haberci Ece Üner'in yaptığı 'Ece Üner İle Susma'da 21 yıl önce Şişli'deki evinde vahşice öldürülen lise öğrencisi Çağla Tuğaltay dosyasında ortaya çıkan yeni tanık ve tanığın ifadesi gündeme geldi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber