Cadde Seda Sayan'dan Safiye Soyman paylaşımı! 'Canım bacım'

Seda Sayan'dan Safiye Soyman paylaşımı! 'Canım bacım'

05.08.2022 - 18:54 | Son Güncellenme:

Yaklaşık üç ay önce Çağlar Ötken ile dünyaevine giren ünlü şarkıcı Seda Sayan, Instagram hesabından yakın arkadaşı Safiye Soyman ile yeni bir paylaşım yaptı. Sayan'ın paylaşımı, kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.

Seda Sayandan Safiye Soyman paylaşımı Canım bacım

Seda Sayan 24 Nisan 2022 tarihinde kendisinden 25 yaş küçük Çağlar Ökten ile nikah masasına oturmuştu. Prag'da düzenlenmesi gereken nikah, ünlü şarkıcının ekibinin yaşadığı vize sorunu nedeniyle Beşiktaş'taki bir otelde gerçekleşmişti. Çift, düğünlerinden hemen sonra balayı için soluğu Paris'te almıştı. Türkiye'ye dönen Sayan ve Ökten, ardından yine tatil için yurt dışına çıkmıştı.

Haberin Devamı

Şimdilerde mutlu bir evlilik sürdüren Sayan, aktif olarak kullandığı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla adından söz ettirdi. Yakın arkadaşı Safiye Soyman ile objektif karşısına geçen ünlü isim, beraber çekilen karelerini 3.4 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasından yayınladı.

Fotoğraflarına "Canım bacım, Safiş'im" notunu yazan şarkıcıya, kısa sürede binlerce beğeni geldi. 59 yaşındaki Sayan'ın bu gönderisine, "18'lik kız gibisin" ve "Çok güzelsiniz" gibi yorumlar yapıldı.

Photoshop'u kullandığı belli olan şarkıcı, paylaşımının yorum kısmını da kısıtlamayı ihmal etmedi.

Seda Sayandan Safiye Soyman paylaşımı Canım bacım