Geri Dön

Survivor 17 Mayıs kim elendi yarışmaya kim veda etti? Survivor'a veda eden isim kim oldu?

Survivor'da heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Oynanan 5 dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımında 6 isim potaya girdi. Pota oldukça güçlü isimlerden oluşurken 6 isim SMS oylaması öncesi son konuşmalarını yaptı. Acun Ilıcalı konuşmalarının ardından bu kadar karşı tarafa geçen konuşmaların ardından size SMS atasım geldi açıklamasında bulundu. Peki Survivor'da kim elendi?

Survivor 17 Mayıs kim elendi yarışmaya kim veda etti? Survivor'a veda eden isim kim oldu?

Survivor'da kim elendi sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. Kaybedilen 6 dokunulmazlık oyunun ardından Gönüllüler takımında 6 yarışmacı potaya girdi. Potaya giren isimler arasında Evrim, Nisa, Berkan, Ogeday, Seda ve Hikmet yer aldı. Bu akşam gerçekleştirilecek olan eleme konseyinde bu 6 isimden bir yarışmacı adaya veda edecek. Potanın gediklisi olan Evrim 12 kez potaya girdi ve rakiplerini bir bir eledi.

Daha önce çok az potaya giren Hikmet, Kendi sezonunda başarılı bir yarışmacı olan ancak bu sezon hiç potaya girmeyen Seda, bu sezon iki üç kez potaya girmiş olmasına rağmen geniş bir hayran kitlesine sahip olan Nisa, ve enerjisi ile kimi izleyici tarafından sevilen kimi izleyici tarafından sevilmeyen Berkan eleme potasında olacak. Tüm bu isimlerin yanı sıra başarılı bir sezon geçiren bu sezon eleme potasına girmeyen Ogeday'da eleme adayları arasında olacak.

SURVİVOR ELEME ADAYLARI KİMLER? HAFTANIN 6 ELEME ADAYI...

Survivor 2022 yarışmasında üst üste 5 dokunulmazlığı da kaybeden gönüllüler; Evrim, Nisa, Berkan, Seda ve Ogeday'ı potaya gönderdi.

Mavi takımda dokunulmaz olan Atakan seçildi. 6. eleme adayı ise Hikmet oldu.

Son adayın da belirlenmesi ile 6 isim oylama sürecinde açıklamalarda bulundu. Ardından Acun Ilıcalı, " Yemin ediyorum bu kadar bana geçen konuşmaları üst üste dinlememiştim. Hepinize oy atasım geldi. O SMS rekoru bu potada çarpı 2 ile falan kırılır." sözlerini kullandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber