Geri Dön

Survivor Sude kaç yaşında, kimdir, nereli? Sude Burcu boyu kaç, sevgilisi kim?

Survivor Sude Burcu, Survivor 2022 All Star yarışmasında ilk olarak gönüllüler takımında mücadelesine başlasa da ardından ünlüler takımı ile yarışmadaki varlığını sürdürmüştü. Survivor Sude'nin hayatı ise Survivor izleyicilerinin aramalarında konu oldu. Peki, Survivor Sude kimdir, nereli, ne iş yapıyor?

Survivor Sude kaç yaşında, kimdir, nereli? Sude  Burcu boyu kaç, sevgilisi kim?

Survivor yarışmasında ünlüler takımı ile parkura çıkan Sude Burcu, bir süre önce aynı yarışmadaki Mert Öcal ile gündeme gelmişti. Survivor Sude, parkurdaki başarılarının yanı sıra, oyun alanlarındaki çıkışları ile dikkatlerı üzerine çekiyor. İşte, Survivor Sude Burcu hayatı...

SURVİVOR SUDE KİMDİR?

Survivor Sude, 11 Mayıs 1996 tarihinde İzmir'de dünyaya geldi. Babası futbol antrenörü, annesi pilates eğitmeni olan isim, 2 kız kardeşi bulunuyor. Kız kardeşleri de kendisi gibi tekvandocudur. Manisa Celal Bayar Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi 3. sınıf öğrencisi Sude, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nde spor hayatını sürdürüyor. Aynı zamanda da zumba eğitmenliği yapan Survivor Sude, 2 kez Avrupa 3.’lüğü, 1 kez Balkan Şampiyonluğu, 7 kez Türkiye Şampiyonluğu derecelerini elde etti.

Sude Burcu, 1.66 boyunda ve 57 kilodur. Survivor 2022 All Star yarışmasında birlikte yer aldığı Mert Öcal ile birlikte olduğu biliniyor.

 

 

 

 

 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber