Geri Dön

Üçüncü kez kansere yakalanan Özkan Uğur'dan yeni paylaşım

Geçtiğimiz ay üçüncü kez kansere yakalandığını ve bu nedenle sahnelere ara vereceğini duyurarak sevenlerini üzen Özkan Uğur'dan haber var. Tedavisi devam eden başarılı sanatçı, son olarak gitar çaldığı bir videoyu takipçileriyle paylaştı.

MFÖ grubunun solistlerinden ve daha önce 'Gora', 'Arog', 'Yeter Anne', 'Cennet Mahallesi', 'Arif V 2016', 'Karakomik Filmler' gibi yapımlarda rol alan Özkan Uğur, 2013 yılında lenf kanserine yakalanmıştı. Gördüğü tedavi sonrası hastalığı atlatan ve eski sağlığına kavuşan ünlü isim, 2020'de tekrar kanser tedavisi görmeye başlamıştı.

O dönem Uğur'un sağlık durumu hakkında bilgi veren Mazhar Alanson, Özkan Uğur ve Fuat Güner ile çekilen eski bir karesini "Biz hem birbirimizi, hem sizi özledik. Yeni şarkılar ekliyoruz. İnşallah uzun bir konser olacak, MFÖ'ye doyacaksınız. Bu arada Özkan dualarınızla iyiye gidiyor. Hepinize MFÖ'den sevgiler" notuyla yayınlamıştı.

Üçüncü kez kansere yakalanan Özkan Uğurdan yeni paylaşım

"BU MAÇTAN DA GALİP ÇIKTIM"

Bundan kısa bir süre sonra hastalığı yendiğini duyuran Özkan Uğur, Instagram sayfasından yaptığı paylaşımla son raporlarının temiz çıktığını müjdelemiş ve "İkinci kez karşılaştığım bu maçtan da galip çıktım. Dualarınız için çok teşekkür ederim. İnşallah en kısa zamanda virüs belasından da kurtuluruz" ifadelerini kullanmıştı.

"ALTI AYDA BİR KONTROLE GELİYORUM"

Zorlu sürecin ardından geçtiğimiz yaz Nişantaşı Amerikan Hastanesi çıkışı objektiflere takılan Uğur, sağlık durumunu soran muhabirlere “Hastalığımdan dolayı altı ayda bir kontrole geliyorum. Her şey iyi, normal şu anda” açıklamasında bulunmuştu.

Üçüncü kez kansere yakalanan Özkan Uğurdan yeni paylaşım

HASTALIĞI NÜKSETTİ

Son olarak Cem Yılmaz'ın 'Erşan Kuneri' adlı projesinde sevenlerinin karşısına çıkan Özkan Uğur'dan iki yıl sonra üzücü haber gelmişti. Geçtiğimiz ay sosyal medya hesabından sağlık durumu hakkında yeni bir açıklama yapan şarkıcı, hastalığının tekrar ettiğini duyurmuştu. 68 yaşındaki Uğur, açıklamasında şöyle demişti:

Eski rahatsızlığım tekrarladığı için akıllı ilaç tedavisine başladım. Bu süreçten en faydalı sonucu almak adına bir süre kalabalıktan ve yorucu tempodan uzak kalmam gerekiyor. Bu nedenle konserlerimizi bir müddet ertelemek durumundayız. En kısa sürede buluşmak ümidi ve sevgilerimle.

Üçüncü kez kansere yakalanan Özkan Uğurdan yeni paylaşım

Ünlü sanatçının paylaşımına Işın Karaca, Şehrazat, Ercan Saatçi, Yonca Evcimik, Murat Dalkılıç, Çağrı Telkıvıran gibi birçok meslektaşı da "Acil şifalar" dileklerinde bulunmuştu.

TEDAVİSİ DEVAM EDEN UĞUR'DAN HABER VAR

Şimdilerde tedavisi devam eden oyuncu ve şarkıcı, Instagram hesabından bir video yayınladı. Videoda gitar çaldığı görülen Uğur, tek kişilik bir performans sergiledi.

Üçüncü kez kansere yakalanan Özkan Uğurdan yeni paylaşım

Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber