Geri Dön

Yağmur Tanrısevsin'den Hatay'da anlamlı ziyaret

Gökhan Alkan ile birlikte atv dizisi 'Kalp Yarası'nın başrolünde yer alan Yağmur Tanrısevsin, Hatay Valisi Rahmi Doğan ve eşi Gülden Gülüzar Doğan ile birlikte Hatay Büyükşehir Belediyesi Sahipsiz Hayvan Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'ne bir ziyaret gerçekleştirdi.

Yağmur Tanrısevsin'den Hatay'da anlamlı ziyaret

Hayvansever kimliği ile tanınan Yağmur Tanrısevsin, Hatay'daki bakım ve rehabilitasyon merkezinde bulunan hayvanlarla tek tek ilgilenirken, çalışanlarla da bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

Hatay Valisi Rahmi Doğan, bu canların bize emanet olduğunu, her canlıyı Allah’ın yarattığı bir güzellik olarak kabul edip onların da yaşama hakkı olduğunu bilen bir kültür ve medeniyetin mensupları olduğumuzu dile getirdi.

Yağmur Tanrısevsinden Hatayda anlamlı ziyaret

"ELİMDEN GELENİ YAPACAĞIM"
İstanbul’da bulunduğu zamanlarda sürekli barınakları ziyaret ettiğini belirten Tanrısevsin ise “Bu barınakta tedavi süreci devam eden hayvanların tedavilerini takip edeceğim ve sahiplendirilmeleri içinde elimden geleni yapacağım" dedi.

Derya Tuna ve komşusunu davalık eden tekme tokat kavga güvenlik kamerasında!Sarıyer'de İbrahim Tatlıses'in eski eşi Derya Tuna'nın oturduğu sitenin bahçesinde çıkan kavga, Tuna ve komşusunu karşı karşıya getirdi. İki taraf birbirini suçlarken, kavga güvenlik kamerasına yansıdı. Derya Tuna'nın, komşusuna "Kapıda adamlarım kocanı ve oğlunu öldürmek için bekliyor. Dua edin olayı İbrahim Tatlıses duymadı. Çok kötü adamlara çattınız" dediği iddia edildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber