Geri Dön

Yılmaz Erdoğan, Çok Güzel Hareketler'den ayrıldı mı, neden yok? Çok Güzel Hareketler 2 sunucusu kim?

Çok Güzel Hareketler yeni bölümleriyle ekrana gelmeye devam ediyor. Birbirinden yaratıcı skeçleri ile ekran başındakileri kahkaha tufanına sürükleyen Çok Güzel Hareketler 2 yeniden en çok sevilen programlar arasına girdi. Yılmaz Erdoğan'ın hazırlayıp sunduğu ÇGH 2, yeni oyuncu kadrosu ve hikayelerle yeni sezonda da ekrandaki yerini alıyor. Peki, Çok Güzel Hareketler 2'den Yılmaz Erdoğan ayrıldı mı?

Yılmaz Erdoğan, Çok Güzel Hareketler'den ayrıldı mı, neden yok? Çok Güzel Hareketler 2 sunucusu kim?

Çok Güzel Hareketler Bunlar olarak televizyon hayatına başlayan ünlü komedi programı, yeni yüzüyle Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkıyor. Yeni bölümü ile yayımlanmaya başlayan ÇGH 2'nin sunumunu ise Eser Yenenler yürütüyor. İzleyenler, 'Yılmaz Erdoğan, ÇGH ''de neden yok?' sorusuna yanıt arıyor. İşte, ayrıntılar...

YILMAZ ERDOĞAN ÇOK GÜZEL HAREKETLER 2'DE NEDEN YOK?

Başarılı oyuncu ve yönetmen Yılmaz Erdoğan'ın hazırlayıp sunduğu başarılı komedi programı Çok Güzel Hareketler 2'nin yeni bölümünde Eser Yenenler'in sunuculuğunu yürüttüğü ekrana geldi. Konu hakkında sosyal medyadan açıklama Yapan Erdoğan, film çalışmaları nedeniyle bir süre programın sunuculuğunu, BKM Mutfak'ın takım kaptanlarından Eser Yenenler'in yapacağını duyurdu.

Yılmaz Erdoğan, Çok Güzel Hareketlerden ayrıldı mı, neden yok Çok Güzel Hareketler 2 sunucusu kim

Derya Tuna ve komşusunu davalık eden tekme tokat kavga güvenlik kamerasında!Sarıyer'de İbrahim Tatlıses'in eski eşi Derya Tuna'nın oturduğu sitenin bahçesinde çıkan kavga, Tuna ve komşusunu karşı karşıya getirdi. İki taraf birbirini suçlarken, kavga güvenlik kamerasına yansıdı. Derya Tuna'nın, komşusuna "Kapıda adamlarım kocanı ve oğlunu öldürmek için bekliyor. Dua edin olayı İbrahim Tatlıses duymadı. Çok kötü adamlara çattınız" dediği iddia edildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber