Geri Dön
DünyaPastasından yediği için döverek oğlunu öldürdü!

Pastasından yediği için döverek oğlunu öldürdü!

ABD'de Babalar Günü pastasından kendi dilimini yediği için oğlunu öldüren baba 20 yıl hapis cezası aldı. Duruşmada savcılar, Travis Stackhouse’un diğer 4 çocuğunun güvenliğine dair endişelerini de dile getirdi.

Pastasından yediği için döverek oğlunu öldürdü!

Wisconsin eyaletindeki Milwaukee bölgesinde 2019'da yaşanan olayda 30 yaşındaki Travis Stackhouse, Babalar Günü kutlamasında kendisine getirilen pastadan bir dilim kesmişti. Fakat kendisine ayırdığı bu dilimi 5 yaşındaki oğlu Sir Ameer yiyince baba sinir krizi geçirerek çocuğuna saldırmıştı.

30 yaşındaki Stackhouse, oğlunu karnına ve yüzüne yumruk atarak ağır şekilde dövdü. Olay yerine gelen polislerin ilk incelemesinde çocuğun merdivenlerden düşerek hayatını kaybettiği belirtilmişti. Ancak olayın ardından tutuklanan Stackhouse, soruşturma sürecinde suçunu itiraf etmiş ve oğlunu döverek öldürdüğünü söylemişti. Buna göre Ameer, saldırıda aldığı darbelerin etkisiyle evin merdivenlerinden aşağı yuvarlanmıştı.

29 Haziran'da görülen duruşmada baba, taksirle öldürme, çocuk istismarı ve kasten zarar verme suçlarından 20 yıl hapse mahkum edildi. Buna ek olarak Stackhouse'un cezasını çektikten sonra 8 yıl boyunca denetim altında tutulmasına karar verildi.

Milwaukee County Gezici Mahkemesi Yargıcı David Borowski, duruşmada "Bu davayı duyan normal bir kişi, kendi çocuğuna yapılmasını geçtim, herhangi bir kişiye nasıl bu şekilde dayak atılabileceğini idrak edemez" ifadelerini kullandı.

Yargıç, "Bu yaptıklarınla bir gün bile yaşamaya nasıl devam edeceksin, bilemiyorum" dedi.

Kaynak: Independent Türkçe

Afyonkarahisar’da otomobil takla attı, sürücü yaralandıAfyonkarahisar’ın Dinar ilçesinde otomobil, taklalar atarak şarampole yuvarlandı. Güvenlik kameralarına yansıyan feci kazada, 29 yaşındaki sürücü S.F. yaralandı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner