Geri Dön
DünyaShrek'teki Çizmeli Kedi'ye tıpatıp benzeyen Pisco interneti sallıyor!

Shrek'teki Çizmeli Kedi'ye tıpatıp benzeyen Pisco interneti sallıyor!

Animasyon filmlerde izlediğiniz karakterlerin gerçek hayatta da birer ikizi olduğuna inanmayanlardansanız, size bir sürprizimiz var. Masum gözleriyle milyonların kalbini çalan Çizmeli Kedi ortaya çıktı!

Derleyen: Nazlı Erdol Akar - Yeşil dev trol Shrek'in hikâyesini anlatan ve filmin baş kahramanıyla aynı adı taşıyan animasyonu izlemeyen yoktur. Yediden yetmişe herkesin ilgisini çeken ve insanın içini ısıtan animasyon türündeki filmin, önemli kahramanlarından biri de Çizmeli Kedi'ydi. 

Serinin ikinci filminde karakterler arasına katılan Çizmeli Kedi, iri ve üzgün gözlerinin yanı sıra bir de sevimliliğiyle gönülleri fethetmişti. Şimdiyse tıpkı Çizmeli Kedi'ye benzeyen sevimli bir kedi, internet alemini kendine hayran bıraktı.

Shrekteki Çizmeli Kediye tıpatıp benzeyen Pisco interneti sallıyor

British Shorthair türündeki Pisco, altın renkli yumuşacık tüyleri ve kedi maması istediği anlarda, tıpkı Antonio Banderas tarafından seslendirilen animasyon kediye benziyor. Sahibi, sevimli kedi için bir Instagram profili oluşturdu ve kısa süre sonra hayranları sosyal medya hesabına akın etti.

Shrekteki Çizmeli Kediye tıpatıp benzeyen Pisco interneti sallıyor

Ona istediği oyuncakları alan ve bir dediğini iki etmeyen sahibiyle birlikte New York'ta "lüks" bir yaşam süren Pisco'nun tam 614 bin takipçisi bulunuyor. Ve bu sayı daha da artacak gibi görünüyor.

Shrekteki Çizmeli Kediye tıpatıp benzeyen Pisco interneti sallıyor

Altın tüylü kedinin sahibi, "Pisco'yu ilk aldığımızda şimdi olduğu gibi oyuncak ayılara benzemiyordu. Çok ürkekti ve onu tutmamızı ya da ona dokunmamızı hiç istemezdi. Ancak her gün ona sorun çıkarmak istemediğimizi, onu çok sevdiğimizi gösteriyoruz" dedi ve ekledi:

"Onu asla zorla yakalamaya ya da kucaklamaya zorlamadık. Kısa süre sonra kendine ve bize çok daha fazla güvendi ve merak etmeye başladı."

Shrekteki Çizmeli Kediye tıpatıp benzeyen Pisco interneti sallıyor

Şimdiyse kedisinin tıpkı bir oyuncak ayıya benzediğini söyleyen sahibi, Pisco'nun bu sayede internette fenomen hâline geldiğini söyledi. Sosyal medya fenomeni Pisco'nun Instagram sayfası, inanılmaz derecede yuvarlak gözleri olan ve her karede daha da sevimli görünen altın kedinin fotoğraflarıyla dolup taşıyor. Pisco'nun takipçileri, sahibi tarafından paylaşılan fotoğraflara, kedinin "süper sevimli" olduğunu yazarak ona övgüler yağdırıyor.

Shrekteki Çizmeli Kediye tıpatıp benzeyen Pisco interneti sallıyor

Sahibinin dediğine göre Pisco, kedilerin zaman zaman soğuk olabileceği kanısının aksine kucaklaşmayı çok seviyor. Üstelik altın renkli kedi, fotoğraf çekilirken poz vermeyi çok seviyor. Bu da 600 bini aşkın takipçisi için harika bir haber çünkü yeni fotoğraflarını bol bol görebileceğimiz anlamına geliyor.

Shrekteki Çizmeli Kediye tıpatıp benzeyen Pisco interneti sallıyor

Her fotoğrafı on binlerce beğeni ve yorum alan Pisco, çok haber sitesine de konu oldu. Konu olduğu haberlerde, kediler arasında bir "influencer" olduğu şaka yollu bir dile getirilen sevimli kedinin sosyal medya fenomeni olmasına şaşmamak gerek.

Shrekteki Çizmeli Kediye tıpatıp benzeyen Pisco interneti sallıyor

Bakan Nebati'den Dolmabahçe'deki kritik sonrası açıklama geldi
Sedef Kabaş 'Cumhurbaşkanına hakaret' suçundan tutuklandı
THY duyurdu! Çok sayıda sefer iptal edildi
Güney Kıbrıs Rum Cumhuriyeti milli sporcumuzu Türkiye'ye getirecek uçağa uçuş izni vermedi
'İnsanı mezara hayvanı kazana koyar' Asırlardır süren korku!
Bir daha gören olmadı! Buz tutan nehre böyle atladı
Sivas - F.Bahçe maçında inanılmaz pozisyon!
Haber alamadı yedek anahtarla eve girdi! Korkunç son
Yeni yarışmacılar belli oldu! Eski sevgililer aynı adada
Hollywood ünlüleri bu taşın peşinde! Muğla'da ele geçirildi
Ortaya çıktı... El Chapo'nun eşi ile ilgili şok gerçek!
19 yaşındaki asker kadın yasa boğdu! İki korkunç olay
Galatasaray, bonservisi ödemeyi kabul etti
Türkiye’nin en pahalı nöbeti! Gözü gibi bakıyor
Ozan Çolakoğlu'ndan Gülşen'e: Rahatsız olan mekana gelmez

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler